باطری گوشی موبایل +Samsung Galaxy S6 edge

battery اصلی سامسونگ اس 6 اج پلاس دارای ظرفیت 3000 میلی امپر ساعت و شارژ دهی بالا همانند خود باتری گوشی سامسونگ اس 6 اج پلاس بوده. این باطری دارای گارانتی تعویض به مدت 6 ماه بعد از خرید و صدور فاکتور می باشد.
  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
75,000 تومان

نماداعتمادالکترونیکی

دارای مجوز از وزارت صنعت ومعدن

باتری سامسونگ گلگسی اس 6 اج پلاس ظرفیت 3000 میلی آمپر  ساعت دارد و نوع آن لیتیوم یونی می باشد. در تست باطری های گوشی گلگسی S6 edgeو باتری گلگسی S6 ما کنجکاو بودیم ببینم کدام یک بهتر عمل می کنند. و معلوم شد که باتری galaxy s6 edge بهتر است. حال ما کنجکاویم بدانیم که +galaxy s6 edge چگونه عمل می کند. 

گوشی موبایل سامسونگ گلگسی +S6 edge صفحه نمایشی بزرگ تر و 5.7 اینچی دارد که نمایشگر آن از نوع Quad HD Super AMOLED می باشد و روی پردازنده ی Exynos 7420 مشابهی که Galaxy S6 با آن در اوایل سال معرفی شد قابل اجرا می باشد. باتری آن 15 درصد بزرگتر و ظرفیت 3000 میلی آمپر ساعت دارد که باید روشنایی صفحه ی نمایش بزرگتر آن را تامین کند.

باطری گوشی موبایل samsung galaxy s6 edge-G925

  • تست زمان مکالمه

باطری گوشی موبایل samsung galaxy s6 edge-G925

اولین تست ما تعیین زمان مکالمه در شبکه ی 3G بود که +Galaxy S6 edge امتیازی فراتر از 30 ساعت را کسب کرد.

  • تست زمان وبگردی

باطری گوشی موبایل samsung galaxy s6 edge-G925

این باتری در تست زمان وبگردی نیز نتایج خوبی را نشان داد. با این گوشی می توانیدبعداز شارژ با خیال راحت تا 10 ساعت از وبگردی لذت ببرید.

  • تست زمان پخش فیلم

باطری گوشی موبایل samsung galaxy s6 edge-G925

پخش ویدئو در چنین صفحه ی نمایش بزرگ و زیبا واقعا لذت بخش است و سامسونگ این اطمینان را داده است که باتری آن برای پخش فیلم به اندازه ی کافی دوام می آورد. «باتری گوشی گلگسی S6 اج پلاس» این قابلیت را دارد که می توانید با آن تا 14 ساعت به طور مداوم فیلم ببینید تا باطری آن به ده درصد بحرانی برسد. آیا فوق العاده نیست؟

  • تست استقامت کلی

باطری گوشی موبایل samsung galaxy s6 edge-G925

باتری +Galaxy S6 edge بیشتر از گوشی های معمولی شارژ نگه می دارد طوری که می توانید با یک شارژ کردن تا 10 روز از آن استفاده کنید(البته در صورتی که استفاده ی معمولی داشته باشید). پس می توانید  اگر شارژر خود را فراموش کردید جای هیچ نگرانی نیست. رتبه ی استقامت کلی 83 ساعت می باشد. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 3000
نوع باتری : Li-ion
زمان مکالمه : 20 ساعت مکالمه در شبکه ی 3g
هیچ نظری ارسال نشده