باتری گوشی Samsung Galaxy A8 2018
6/4.2 رای   - 

باتری گوشی (Samsung Galaxy A8 (2018

  • مشکي - Black
  • اصلي (Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
به زودی

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

مشخصات باتری گوشی موبایل (Samsung Galaxy A8 (2018

گوشی گلکسی A8 که در سال 2018 عرضه شد دارای باتری با ظرفیت خارق العاده ی 3000mAh است که یکی از بزرگترین باتری ها را دارد. هم چنین تراشه ی 14 نانومتری و پنل AMOLED جدید این گوشی در بازدهی مصرف باتری این گوشی تاثیر گذاشته و عملکرد آن را بهبود بخشیده است. پشتیبانی از شارژ سریع یکی دیگر از ویژگی های مثبت این گوشی است که باتری خالی آن را در مدت نیم ساعت تا 40 درصد شارژ می کند.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 22 ساعت و 46 دقیقه است که واقعا خوب است. به عبارتی دیگر شما می توانید حدود یک شبانه روز با گوشی تان حرف بزنید که این ویژگی برای کاربران بسیار اهمیت دارد. اگز از کاربرانی هستید که زمان وب گردی با گوشی برای تان اهمیت دارد باید بگوییم که باتری این گوشی حدود 11 ساعت و 25 دقیقه وب گردی را پشتیبانی می کند که به نوبه خود زمان خوبی به شمار می رود. البته در مقایسه با گوشی های پرچم دار جدید زمان وب گردی این گوشی تقریبا متوسط است. زمان ویدئو دیدن با این گوشی نیز حدود 17 ساعت است که زمان خوبی به شمار می رود. در کل نتایج ثبت شده برای باتری این گوشی خوب هستند و کاربران را راضی می کند.

زمان پایداری این گوشی نیز 92 ساعت است که واقعا فوق العاده است. در واقع اگر روزانه یک ساعت با گوشی تان فیلم ببینید، وب گردی کنید و مکالمه انجام دهید و در بقیه ساعات روز گوشی تان در حالت Stand-by باشد، آنگاه باتری این گوشی حدود چهار روز دوام می آورد. البته این زمان در حالت خاموش بودن قابلیت Always –On صفحه نمایش ثبت شده است و اگر این حالت روشن باشد زمان پایداری گوشی کمتر خواهد شد چرا که در این حالت مصرف انرژی بیشتر می شود.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری گوشی گلکسی A8 2018 حدود 8 ساعت و 49 دقیقه دوام می آورد که عمر عالی به حساب می آید. همان گونه که در شکل می بینید عمر باتری گوشی LG G4 به مراتب کمتر از عمر باتری این گوشی است. در واقع عمر باتری این گوشی هم ردیف باتری گوشی های گلکسی Note 5 و گلکسی +S6 edge قرار می گیرد.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. همان گونه که می بینید زمان شارژ شدن باتری این گوشی حدود 144 دقیقه است که خیلی خوب نیست و در مقایسه با گوشی های دیگر دیرتر شارژ می شود. مثلا باتری گوشی گلکسی Note 5 پس از 81 دقیقه فول شارژ می شود. البته باتری گوشی آیفون 6s Plus حدود 20 دقیقه دیرتر از باتری گوشی A8 فول شارژ می شود.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه می دهد و انتظارات را برآورده می کند.

مشخصات باتری

ظرفيت : 3000mAh
نوع باتری : باتري داخلي لیتیوم یون Li-ion
زمان آماده به کار : 92h
زمان مکالمه 3G : 22:46h
وب گردی : 11:25h
پخش ویدئو : 16:59h

مشخصات کلی محصول

برند : Samsung
هیچ نظری ارسال نشده
مقالات مرتبط