باتری اصل گوشی BlackBerry Dtek60
3/5.0 رای   - 

باتری اصل گوشی BlackBerry Dtek60

  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
به زودی

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باتری موبایل BlackBerry Dtek60/ بلک بری دی تک 60 ظرفیت 3000 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم پلیمری(Li-Po) می باشد. باتری بلکبری Dtek60 از نوع غیرقابل تعویض است. با خرید باطری اصل بلک بری dtek60 بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم کنید چرا که باتری یکی از قطعات موبایل است که اصل بودن یا نبودن آن تاثیر چشمگیری روی عملکرد کلی آن می گذارد.

قطر صفحه نمایش گوشی dtek60 معادل 5.5 اینچ است و از نوع Quad HD می باشد. ظرفیت باتری آن برای تامین شارژ صفحه نمایشی با چنین ابعاد و رزولوشن، کاملا استاندارد انتخاب شده است.

گوشی DTEK60 باتری 3000 میلی آمپری دارد و بلک بری مدعی شده است که قدرت آن برای 24 ساعت شارژ نگه داشتن در استفاده معمول روزانه کافی می باشد. این میزان ساعت عملکرد باتری بلکبری dtek60 را از نظر تئوری نشان می دهد و در عمل کاملا با آن یکی نیست. چرا که همیشه حالات و موارد استفاده مختلف وجود دارند که می توانند روی عمر باتری اثرگذار باشند.

قیمت خرید فروش باتری BlackBerry Dtek60

تست باتری BlackBerry Dtek60

می خواهیم بدانیم آیا در عمل باتری این گوشی واقعا می تواند تا یک روز شارژ نگه دارد یا نه؟ با استفاده ی نسبتا شدید، باتری آن از صبح تا اواخر شب توانست شارژ نگه دارد. تست دیگر ما بدین صورت بود که می خواستیم بدانیم اگر فراموش کنیم شب گوشی مان را به شارژ بزنیم آیا تا فردا صبح می تواند شارژ نگه دارد یا نه. زمانی که زیر 15 درصد از شارژ گوشی در ابتدای شب باقی مانده بود باتری آن توانست تا صبح شارژ نگه دارد.

با توجه به تست های ما مشخص شد که اگر روشنایی صفحه نمایش Dtek60 را در کل روز روی حداکثر روشنایی تنظیم نکنید و درصد آن را روی 50% یا کمتر نگه دارید می توان گفت که با مصرف شارژ باتری آن مشکلی پیدا نمی کنید.

یکی از ویژگی های خوب گوشی dtek60 این است که دارای شارژر سریع 3.0 کوالکوم می باشد. به علاوه دارای شارژر دیواری که یکی از مزایای پورت USB-C می باشد نیز هست. این شارژر می تواند گوشی DTEK60 در تنها یک ساعت فول شارژ کند.

در تستی ما باتری Dtek60 را در 12 ظهر از شارژ کشیدیم و پیوسته از آن استفاده کردیم که این استفاده شامل دوربین، گوگل مپ، Trip Advisor، و دیگر برنامه های مرتبط GPS می شد. باتری این گوشی در ساعت 1 شب کاملا شارژ خالی کرد یعنی گوشی Dtek60 با استفاده ی شدید تا 13 ساعت می تواند شارژ نگه دارد. این برای یک روز کاری کامل کافی است اما مسلما زیر 24 ساعت است. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 3000 میلی آمپر ساعت
نوع باتری : Li-ion
هیچ نظری ارسال نشده