برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

10 تفاوت شارژر و کابل شارژ تقلبی و اصل سامسونگ

نوشته شده در تاریخ2 سال پیش 213285
دوست داشتن0

آیا قصد دارید شارژر و کابل سامسونگ برای گوشی سامسونگ خود خریداری کنید اما نمی دانید کدام تقلبی و کدام اصل است؟
نگران نباشید در این جا ما هر دوی آن ها را با قرار دادن در کنار هم دقیق مقایسه کرده ایم و 10 تفاوت قابل توجه آن ها را پیدا کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید تا این نشانه ها را بشناسید.

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند بر این باورند که استفاده از شارژرها و کابل های ساخته شده توسط شرکت های شخص ثالث هیچ خطری دربر نخواهد داشت، با این حال گاه به گاه ثابت شده که استفاده از شارژرها، باتری ها و کابل های USB تقلبی ممکن است خطرآفرین باشد و گوشی شما را خراب کند.

( برای خرید اینترنتی شارژر اصلی سامسونگ با گارانتی تست 30 روزه ماکروتل روی عکس کلیک کنید )

خرید شارژر اصلی سامسونگ از فروشگاه ماکروتل

تفاوت ها آنقدر کوچک بودند که یک شخص هرگز قادر نبود بفهمد که کدام یک اکسسوری اصل سامسونگ و کدام تقلبی است مگر این که هر دو شارژر و کابل های USB را به صورت فیزیکی کنار هم قرار دهد که ما همین کار را در این مقاله انجام داده ایم.

بنابراین در تلاش برای کمک به شما در خرید بدون نگرانی شارژرها و کابل ها، لیستی از تفاوت های قابل مشاهده را گردآوری کرده ایم که شخص تنها زمانی متوجه آن می شود که در حال حاضر یک شارژر و کابل داده اصلی با خود هنگام خرید داشته باشد.

تفاوت هایی که ما در این مقاله ذکر کرده ایم به شما در تعیین این که کدام شارژر و کابل USB فروخته شده توسط فروشنده اصل است یا تقلبی.

شارژر اصلی سامسونگ Samsung

اگر تصمیم گرفته اید که شارژر یا کابل اصل سامسونگ از یک فروشگاه اینترنتی سفارش دهید ما پیشنهاد می کنیم مطمئن شوید که تامین کننده که قصد خرید از آن دارید معتبر است و سیاست های بازپرداخت(گارانتی تعویض) دارد.

به این ترتیب، شما بعد از خرید زمانی که متوجه شدید شارژر یا کابل شارژتان تقلبی است می توانید آن را پس بفرستید.

به غیر از تفاوت های قابل توجه بین شارژرهای اصلی و تقلبی سامسونگ، ممکن است برخی تغییرات در مدارهای آن ها و نیز قدرت خروجی و میزان جریان وجود داشته باشد. در نظر داشته باشید که مدارهای ضعیف ساخته شده یک شارژر که محدوده قدرت خروجی متفاوتی با شارژرهای اصلی دارند ممکن است پیوسته به گوشی شما آسیب بزند.

سامسونگ توصیه می کند که از شارژر های اصل سامسونگ یا تاییده شده که به طور خاص برای استفاده با محصولات سامسونگ طراحی شده اند استفاده کنید. استفاده از باتری ها، کابل ها و شارژرهای ناسازگار ممکن است ایمن نباشد و دستگاه شما را خراب کند یا باعث آسیب های فیزیکی شود. با این جمله آیا مشتاق تر نشدید برای این که تفاوت های بین کابل و شارژهای تقلبی و اصلی سامسونگ را پیدا کنید؟

اطمینان پیدا کنید که تمام تفاوت های جزئی را می دانید و یاد گرفته اید که چگونه به آسانی خودتان تمایز بین آن دو را متوجه شوید.

دلایلی که نباید از یک کابل شارژ تقلبی استفاده نکنید:

 • آسیب باتری یا گوشی
 • آتش سوزی الکتریکی
 • خراب شدن و آسیب دیدن کابل به خاطر استاندارد های کیفیتی ضعیف
 • کابل ها ممکن است شکننده تر باشند و درون دستگاه شما بشکنند
 • کابل ها ممکن است زیاد از حد داغ شده و منجر به آتش سوزی شوند
 • ممکن است کابل های تقلبی به خوبی درون آداپتور یا گوشی چفت نشوند.
 • عدم توانایی در همگام سازی دستگاه شما با کامپیوترتان و ...

نشانه های تقلبی بودن شارژر و کابل شارژ سامسونگ

 در زیر ما 10 تفاوت قابل توجه بین شارژرها و کابل های USB اصلی و فرعی سامسونگ را ترسیم کرده ایم که می تواند شما را در تعیین این که آیا شارژر یا کابل شارژری که دارید برای گوشی سامسونگ خود خریداری می کنید اصل یا تقلبی است کمک می کند.

1-بدیهی است که در وهله اول باید به آرم و نوشته های روی شارژر توجه کنید

شما متوجه خواهید شد که ضخامت حرف A روی شارژر تقلبی ضخیم تر از شارژر اصلی سامسونگ است. به عنوان یک واقعیت لوگوی سامسونگ در شارژر اصل و باکیفیت ضخامت یکسانی در تمام حرف هایش دارد.

تفاوت شارژر و کابل شارژ تقلبی و اصل

اگر عبارت«Made in China» یا «A+» را دیدید که در بیشتر مواقع در پشت شارژر چاپ می شود بدانید که این یک محصول کپی است نه خود اصل آن.

تشخیص شارژر اصلی از تقلبی

لوگوی UL در پشت شارژر باید در ردیف پایین و سمت چپ شارژر نوشته شده باشد که توسط یک دایره احاطه شده است. علامت UL مخفف Underwriters Laboratories است که یک سازمان ایمنی است که وظیفه حفظ استانداردهای ایمنی برای همه تکنولوژی های بازار را دارد. اگر شارژر شما این لوگو را نداشت از آن استفاده نکنید.

راه‌هایی برای تشخیص شارژر اصلی از تقلبی

2-کیفیت ساخت شارژر

اولین چیزی که زمان خرید یک شارژر باید به آن توجه کنید کیفیت ساخت آن است. شارژر واقعی کیفیت ساخت خوب و تر و تمیز دارد و محکم است درحالی که شارژرهای تقلبی از پلاستیک های ارزان قیمت ساخته شده اند. اگر قسمت بالایی و لبه های شارژر اصلی را با شارژر تقلبی مقایسه کنید متوجه می شوید که گوشه ها و انحناهای شارژر تقلبی ناهموار و دارای پلاستیک های اضافه است درحالی که شارژر اصلی لبه های نرم و صافی دارد.

تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

3-وزن شارژر

اگر شارژر اصلی سامسونگی که دارید را با خود هنگام خرید ببرید، قادر هستید تفاوت بین شارژر اصلی و تقلبی را صرفا با ارزیابی وزن آن ها تشخیص دهید. با توجه به کیفیت ساخت بالاتر، شارژر اصلی باید در مقایسه با شارژر تقلبی سنگین تر به نظر برسد.

4-اتصالات شارژر

هم شارژر اصلی و هم شارژر تقلبی در وسط کلگی شارژر دارای یک مفصل یا اتصال هستند. شارژر اصلی اتصالی صاف و تخت دارد درحالی که شارژر جعلی دارای اتصالی تیز و برجسته است. در تصویر بالا با فلش قرمز این اتصال نشان داده شده است. 

5-اسلات پورت USB

همانطور که در نکته قبل اشاره کردیم، برش شکاف پورت کانکتور USB در شارژر تقلبی گوشه ها و لبه های ناهموار دارد، درحالی که شارژر اصلی لبه های تخت با کیفیت ساخت نرم دارد.

6-سری های شارژرها

کلگی های شارژر استاندارد اروپایی روی شارژرهای اصلی سامسونگ دارای لایه اضافی از پلاستیک روی قسمت انتهایی پایین ساختار کلگی شارژر هستند تا دوام و مقاومت آن بالاتر شود، درحالی که در شارژرهای تقلبی سامسونگ متوجه می شوید که کلگی شارژر ساده و بدون ساختارهای دوام می باشد.

تفاوت شارژر اصلی و تقلبی سامسونگ

7-کانکتور میکرو USB

کانکتور USB همانطور که در تصویر زیر دیده می شود، سطح پوسته کانکتور کابل USB اصلی دندانه کوچکی دارد. درحالی که پوسته فلزی کانکتور USB تقلبی دارای سطح تخت است.

تشخیص کابل شارژ اصل سامسونگ از تقلبی و فیک

در کابل میکرو USB و USB متوجه خواهید شد که تفاوت قابل ملاحظه ای بین سایز کانکتور میکرو USB کابل USB اصلی سامسونگ و کابل USB شارژر تقلبی وجود دارد.

کانکتور اصلی میکرو USB طول کمتری دارد و به بدنه شارژر نزدیک تر است، درحالی که کابل USB تقلبی کانکتور میکرو USB بزرگتری دارد و فضای بیشتری بین کانکتور و بدنه شارژر وجود دارد که این احتمال شکستن آن را بعد از استفاده مکرر بیشر می کند.

اگر به اتصال های سر کانکتور USB دقیق نگاه کنید متوجه می شوید که اتصالات میکرو USB اصلی به طور دقیق با شکلی شبه ذوزنقه نصب شده است و دارای فاصله های مساوی از هم هستند. درحالی که بر روی کابل USB جعلی، اتصالات میکرو USB نامتقارن کنار هم قرار گرفته اند و شکل مربعی دارند.

تشخیص شارژر و کابل شارژر اصلی و تقلبی سامسونگ

نماد USB که روی بدنه کانکتور میکرو USB ترسیم شده است همانطور که در تصویر می بینید متفاوت است. اتصال کابل USB اصلی نماد لیزری کمرنگ دارد در حالی که در شارژر تقلبی این نماد رنگ تیره تری دارد.

تفاوت کابل شارژ اصل و تقلبی سامسونگ

8-داغ شدن بیش از حد شارژر

پیدا کردن شارژر تقلبی سامسونگ احتمالا بعدا از 3-4 بار شارژ کردن با آن مشخص می شود، شما متوجه می شوید که شارژر تقلبی سامسونگ هنگام شارژ کردن نسبت به شارژ اصل سامسونگ بیشتر داغ می شود.

 9-رنگ پورت شارژ

در بسیاری از موارد، شارژر اصل است اما کابل شارژ USB آن تقلبی است. شما می توانید این را با نگاه کردن به سایز پورت و رنگ آن تشخیص دهید. رنگ پورت شارژر تقلبی و کپی تیره تر از نسخه اصلی است و اندکی نیز بلندتر است.

10-سنجیدن زمان شارژ

با سنجیدن زمان شارژ نیز می توانید به اصلی بودن یا تقلبی بودن شارژر خود پی ببرید. شارژر تقلبی خیلی طولانی تر از 30 دقیقه استاندارد سامسونگ زمان می برد تا گوشی شما را به 50% شارژ برساند. 10 دلیل کند شارژ شدن باتری اندرویدی و نحوه تعمیر آن

سوالات رایج در مورد شارژر و کابل شارژ های سامسونگ

آیا می توانید از دستفروش ها شارژر خریداری کنید؟

در بسیاری از موارد، شاید بتوانید با در دست گرفتن یک شارژر به تقلبی یا اصل بودن آن پی ببرید ولی بهترین راه برای اطمینان از این که یک معامله واقعی انجام داده اید این است که از فروشندگان معتبر خریداری کنید، شاید قیمت آن بیشتر باشد اما خیال تان از ایمنی آن راحت خواهد بود.

اما آگاه باشید که فقط به این دلیل که شارژری در یک فروشگاه فروخته می شود بدان معنا نیست که حتما اصل است مخصوصا اگر در حال خرید یک شارژر دست دوم باشید.

مطمئن نیستم که شارژرم تقلبی است یا نه، چطور می توانم خطرات احتمالی را کاهش دهم؟

توصیه ما این است که آن را با یک شارژر اورجینال و مطمئن تعویض کنید. اما اگر همچنان می خواهید از شارژر قبلی خود استفاده کنید توصیه می کنیم هنگام شارژ کردن دستگاه تان زمانی که کاملا شارژ شد شارژرتان را از آن جدا کنید. دستگاه تان نباید هنگامی که به شارژ است پوشیده یا درون کیف باشد. از کابل های پوسیده و صدمه دیده نیز استفاده نکنید. برای تعمیر کابل های پوسیده یا جلوگیری از آن می توانید اینجا را بخوانید. 

چگونه یک شارژر تقلبی باتری تلفن شما را خراب می کند و شما چه کار می توانید بکنید؟

همه شارژرها یکسان نیستند. شارژ کردن گوشی شما فقط به پیدا کردن یک کابل و آداپتوری که به آن بخورد خلاصه نمی شود. برخی شارژرها برای پر کردن باتری زمان بیشتری می گیرند. برخی ممکن است به گوشی شما صدمه بزنند. شارژر تقلبی که خریداری کرده اید ممکن است باتری گوشی تان را کلا خراب کند.

خوشبختانه، هنگام خرید شارژر چند توصیه ایمنی وجود دارد. شارژرهای موبایل وظیفه تامین شارژ گوشی ها را دارند. آن ها این کار را با فعال کردن مدار شارژی که باتری شما را از نو شارژ می کند انجام می دهند. به خاطر همین، شارژرها بهتر بود آداپتور نامیده می شدند چرا که کار آن ها صرفا شارژ دستگاه شما نیست بلکه جریان dc را به سطحی که گوشی یا تبلت شما می تواند استفاده کند تبدیل می کند.

در حالی که آداپتورها ممکن است مانند کابل های شفاف به نظر برسند اما روند پشت سر آن ها اصلا روشن نیست. بخش های زیادی از آن درون کلگی شارژ وجود دارد. برای مثال، یک تنظیم کننده زمانی که گوشی تان پر شارژ می شود با شارژر ارتباط برقرار می کند تا دیگر جریان شارژ منتقل نشود. با این حال اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید موجب کاهش چرخه عمر باتری تان می شود. همه چیز در مورد عمر باتری گوشی های موبایل

شارژرهای اصل گوشی شما را از زیادی شارژ شدن و زیادی تخلیه شدن حفظ می کند. با شارژرهای خراب شما فکر می کنید که گوشی تان در حال شارژ است اما بعد از یک ساعت متوجه می شوید که این آداپتور فقط موجب روشن شدن چراغ شارژ می شود. بر ما پوشیده نیست که شارژرهای اصل سامسونگ قیمت های گرانی دارند اما موسسه استاندارد تجارت مجاز آزمایشی انجام داد و مشخص شد که 397 شارژر از بین 400 شارژر خریداری شده از مراکز آنلاین حتی در تست های ایمنی اولیه شکست خوردند.

بیشتر شارژرهای ارزان قیمت استانداردهای قانونی را رعایت نمی کنند و ممکن است متریال های خاص مضری داشته باشند که برای محیط زیست شما مخرب باشد.

شارژر تقلبی و فیک حتی ممکن است از لحاظ فیزیکی ناقص باشد برای مثال ممکن است موقع جدا کردن شارژر از پریز روی دیوار زبانه های آن جدا شود.

خوشبختانه کمتر احتمال دارد که شارژرهای تقلبی را در سایت های معتبری چون ماکروتل پیدا کنید. توجه کردن به نکات زیر باعث می شود باتری گوشی تان سالم تر بماند.

دستگاه یا گوشی موبایل تان شارژ نمی شود؟

نشانه هایی وجود دارد که بیانگر تقلبی بودن یا مشکل ساز بودن شارژر می باشد. برای مثال برخی از شارژرهای تقلبی نمی توانند دستگاهی را شارژ کنند و یا کار نمی کنند. برخی نیز گزارش داده اند که شارژرهای تقلبی هنگام شارژ زیادی داغ می شود. برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی این مقاله را بخوانید.

شارژرهای معتبر از متریال های با کیفیت ساخته شده اند که موقع اتصال به دستگاه جریان شارژ قوی فراهم می کنند. شارژرهای تقلبی از مواد بی کیفیت ساخته شده اند چرا که تولیدکنندگان آن برای استفاده از متریال مناسب برای تولید انرژی پایدار، وقت و هزینه صرف نمی کنند. شارژرهای تقلبی مکانیسم هایی درون خودشان ندارند که از زیادی داغ شدن یا شوکه الکتریکی شان جلوگیری کند. به عبارت دیگر شما با خریدن شارژرهای تقلبی نه تنها گوشی تان را بلکه سلامتی و جان خود را در معرض خطر قرار می دهید.

 چرا قیمت بعضی شارژرهای سامسونگ انقدر پایین است؟

قیمت شارژرهای تقلبی بسیار ارزان تر است. هنگامی که به دنبال خرید شارژر سامسونگ برای گوشی خود ممکن است در بازار سیاه شارژرهای تقلبی اپل را با قیمت 10 هزار تومن نیز پیدا کنید. کسانی که به فروش لوازم جانبی تقلبی می پردازند در واقع روی پول افرادی که به دنبال صرفه جویی هستند حساب باز می کنند. این که شارژر متشکل از شاخه ها و اتصالات می باشد ممکن است باعث شود که یک نسخه معتبرتر اندکی گران تر باشد. با این حال، ارزشش را ندارد که صرفه جویی کنید و چیزی را خریداری کنید که مشخصا برای دستگاه شما ساخته نشده باشد. بسیاری از افراد حاضرند این مقدار هزینه اضافی را بپردازند ولی خیال شان از اصل بودن لوازم جانبی گوشی شان راحت باشد.

 چه جاهایی برای خرید شارژر اصل مطمئن هستند؟

از فروشگاهی شارژر خود را خریداری کنید که اصالت کالاهای خود را تضمین کند و علاوه بر آن امکان عودت، تست یا تعویض داشته باشد. ماکروتل با ارائه کردن شارژر، آداپتور شارژ و کابل شارژهای اصل و اورجینال سامسونگ و سایر برندها که گارانتی تست و تعویض نیز دارد سعی بر این داشته تا همیشه رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب نماید و این خود دال بر باکیفیت و اصل بودن محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه است.

وزن شارژرهای اصل سامسونگ چقدر است؟

شارژرهای اصل معمولا نسبت به شارژرهای تقلبی وزن بیشتری دارند و این به خاطر تعداد اجزای داخلی بیشتر است. اگر به ترازویی دسترسی دارید، قسمت آداپتور شارژ باید حدود 40 گرم وزن داشته باشد.

101 نظر
 • اف********

  اف******** 1398-11-27

  سلام، ایا تبلت سامسونگ تب 3 قابلیت شارژ با فست شارژ رو داره؟

  • 1398-11-27

   سلام


   خیر پشتیبانی نمیکنه و به باتری یا آی سی شارژ آسیب میزنه
   موفق باشید

 • Ad***

  Ad*** 1398-11-15

  سلام من گوشی A30 دارم ۲ماه قبل اپدیت کردم دیر شارژ مکنه ۳ساعت فیکس ۱۰۰ میشه فکر کردم از کابل یه کابل خریدم باز هم ۳ساعت شارژ میشه و چند روز یواس بی ردی گوشی میزام نمیاد بالا لطفا راهنماییم کنید

  • 1398-11-15

   سلام
   باید گوشیتون با شارژر بیارید تست بشه ممکنه نرم افزاری باشه، از کابل و شارژر، باتری ، فلت شارژ و آی سی شارژ هم میتونه باشه
   موفق باشید

 • M:*

  M:* 1398-11-10

  سلام من دوستم گوشی سامسونگ A30خریدیم ولی شارژر اون کوچیک ولی شارژر من بزرگ دلیلش چیه؟

  • 1398-11-10

   سلام
   سفارش ها فرقی میکنه بخاطر همین شکل شارژر ها متفاوته ولی از نظر کیفیت فرقی ندارن

 • Da***** ******zi

  Da***** ******zi 1398-10-21

  سلام...شارژر اصل اورجینال مارک سامسونگش بصورت برجسته هک نشده روش...بصورت تراشیده نوشته شده بدون رنگ...بعد مورد ۶ که بالا با عکس توضیح دادن اونم باید داشته باشه...نوشته های بقلش بصورت برجسته مشکی بسیار کم رنگ نوشته شده...کابلش دوتا مربع به این شکل□□که تو مورد ۷معلومه اینم باید به همین شکل باشه...اما در پشت همین بازم دوتامربع داره□□اما داخل مربع های شارژر تقلبی بصورت کیپ میباشد ولی داخل مربع اورجینال حالت پلگی داره نباید داخلش صاف کیپ باشه..مارک ویتنام بصورت خیلی واضح زیر همون مربع شکل نوشته شده با کد معتبرمثلاVIETNAM | K325Vیه خط بین این مارک هست که در بالا حالت یه نیم مربع بهش دادن روی اون نیم مربع باید حالت سوراخ داشته باشه دوتا یا ستا فرورفتگی داشته باشه صاف نباشه...ودرآخر رنگ فلز یو.اس.بی.تقلبی بصورت فلزه دکره..ولی اصلی حالت یکم بروشن میخوزه برق میزنه دکر نیست

  • 1398-10-21

   سلام


   ممنون از توضیحاتتون، ولی بطور کلی تمامی این شرایط برای همه شارژر ها صدق نمیکنه، چون مدل های مختلف با سفارش ساخت مختلف وجود داره


   بهترین راه برای چک کردن اصل بودن شارژر، استفاده از آمپرسنج هست، شارژر های تقلبی معمولا افت آمپر زیاد دارن


   موفق باشید

 • مه******

  مه****** 1398-10-19

  سلام ایا خرید کله شارژر s9 برای j5 2017 ضرر دارد

  • 1398-10-19

   سلام


   بهتره که استفاده نشه چون گوشی شما قابلیت شارژ سریع نداره و آمپر کمتری رو برای شارژ شدن استفاده میکنه


   موفق باشید

 • جل******

  جل****** 1398-10-19

  من گوشیم j7 پرو هستش ایا میتونم ازفست شارژ استفاده کنم براش یا همون اصلی خودشو ازتون بگیرم

  • 1398-10-19

   سلام


   این مدل قابلیت فست شارژ نداره باید از شارژر اورجینال خودش استفاده کنید


   موفق باشید

 • ما********

  ما******** 1398-09-23

  سلام من a7 دارم خیلی باشارژرم سریع شارژمیشد ولی الان یه مدته شب تاصب شاید سی درصد شارژمیشه قبلا مینوشت شارژ سریع الان نه شارژرمم از خود گوشیه اصله بعد من با یه شارژر دیگ امتحان کردم شارژ سریع بود سریع شارژ شد الان چیکار کنم یعنی شارژرم دیگ ب درد نمیخوره ؟یکی دیگه باید بخرم ؟؟؟؟

  • 1398-09-23

   سلام


   باید گوشی و شارژرتون تست بشه ممکنه خود شارژر خراب شده باشه یا باتری، سوکت شارژ و آی سی شارژ گوشیتون خراب شده باشه


   موفق باشید

 • حم******

  حم****** 1398-09-21

  سلام
  من یه شارژر نو خریدم اولش خوب شارژ میکرد ولی الان خیلی دیر شارژ می کنه زودم خالی میشه چیکار کنم درست بشه شارژرم هم اصله

  • 1398-09-21

   سلام


   باید شارژر و گوشیتون تست بشه ممکنه خراب شده باشه یا گوشی ایراد داشته باشه

 • شا**********

  شا********** 1398-08-24

  سلام وقت شما بخیر. سپاس از زحمات و جوابگویی شما به هموطنان. خداوند به کسب و کارتان برکت روز افزون عطا کند.
  بنده یه گوشی اس 5 ویتنام دارم مال سری های اوله. حدودا 2 سالیه هوا که سرد میشه صفحه پر پر میزنه و اصلا روشن نمیشه تا قشتگ داغش کنم تا بیاد بالا. اما اون دو تا ال ای ری های چپ و راست دکمه وسط پایین صفحه روشنایی دارن. وقتی گوشی رو کنار بزارم. و بعد یه ساعت بردارم صفحه که خنک شده دیگه سیاهه و تا گرم نکنم رو بخاری چیزی اصلا بالا نمیاد.آندروید هم 4 هست. لطف میکنید یه نظری بدید چکارش کنم. مجدد سپاسگزارم از پاسخگویی شما.

  • 1398-08-24

   سلام


   فلت ال سی دی گوشیتون مشکل داره باید ال سی دی رو کامل عوض کنید


   موفق باشید

 • مج********

  مج******** 1398-08-08

  سلام من گوشیم گلکسیA50 هست که شارژرش تایپ C و فست شارژ بود،متاسفانه شارژرش رو گم کردم الان یه شارژر گلکسی نوت8 که اونم تایپ C هست رو استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد شارژر اصلی هستش، از نظر ورودی و خروجی جریان برق و آمپر و اینچیزاش پرسیدم؟ ممنون

  • 1398-08-08

   سلام


   خیر مشکلی نیست میتونید استفاده کنید هر دو مدل شارژر 18 وات رو ساپورت میکنن


   موفق باشید

 • صف**** ******

  صف**** ****** 1398-08-05

  سلام من گوشی a70سامسونگ ۲۰۱۹ کرفتم باتری ۴۵۰۰آمپر داره ۲ساعت نیم تول میکشه شارژبشه همچیزشم اسلیه

  • 1398-08-05

   سلام


   اگه با شارژ اورجینال 25 وات شارژ کنید حدود 1 ساعت تا 1 ساعت و نیم زمان میبره شارژ بشه


   موفق باشید

 • fa****

  fa**** 1398-08-02

  سلام خسته نباشین گوشی من مدل a7 2015 از اول شارژ زود تمام میشود گوشی جدید من دو روز شارژ داره اما a7 روزی چند باز به نظر شما باطری عوض بشه ؟ شارژر البته یک بار خریدم دوسال پیش

  • 1398-08-02

   سلام


   مشکلتون ممکنه نرم افزاری باشه فلش کنید اگه درست نشد باتری رو عوض کنید


   موفق باشید

 • مه******

  مه****** 1398-07-29

  سلام من ی شارژر و کابل اصل سامسونگa5 2016 داشتم و فست شارژ بود ولی متاسفانه کابلم خراب شد الان هر کابلی بخرم فست شارژه یا فرق داره یا فست شارژی اصلا ربطی ب کابل نداره؟؟

  • 1398-07-29

   سلام


   فرق داره باید کابل فست شارژ و اورجینال خرید کنید که قابلیت فست شارژ روی گوشیتون کار کنه


   موفق باشید

 • سع****** **********بی

  سع****** **********بی 1398-07-27

  سلام وقت بخیر من میخاستم از توی سایتتون یک فست شارژ سفارش بدم واسه گوشی a10 ولی عکسهاتون رو بررسی کردم دیدم اون مارک ul وجود نداره دلیلشو میفرمایید...

  • 1398-07-27

   سلام


   منظورتون از مارک UL رو متوجه نمیشم ولی گوشی A10 قابلیت فست شارژ نداره


 • اس************

  اس************ 1398-07-27

  باسلام.من گوشی a20تازه دوهفته خریدم شارجرپایه هاش مستقیم به برق میخوره ولی کلفت ترازشارجرهای دیگست خودگوشی INDIAهست کابل ولی ویتنام ولی ترانس INDIAهست میخواستم بدونم اصله یانه

  • 1398-07-27

   سلام


   هر دوی کشور هایی که گفتین محصولات اورجینال سامسونگ رو تولید میکنن


   اصل بودن یا نبودن بستگی به مرکزی که خرید کردید داره

 • مه******

  مه****** 1398-07-26

  ادمین جون وقت بخیر عزیزم فرق این شارژر بزرگا ک تبدیل میخوره و کوچیکا چیه ؟ تو محصولات آیا بزرگا قویترن بهترن یا نه؟چون منو دوستم گوشی هامون یکیه هر دومون A5 داریم ولی شارژر تو کارتن اون کوچیک بود ماله من بزرگه.تازگیا هم A5 دوهزار و نوزده گرفتم بازم بزرگه میخواستم ببینم بزرگا فرقشون چیه با کوچیکا همینا ک زدین 74 هزارتومن

  • 1398-07-26

   سلام


   اندازه شارژر ها فقط مربوط به سفارش های مختلف هست از نظر اورجینال بودن یا قدرت شارژ فرقی ندارن


 • ja***

  ja*** 1398-07-21

  سلام من گوشی a7 2018 خریدم فکر میکنم شارژرش اصل نیست شما فست شارژش و دارید با تشکر

  • 1398-07-21

   سلام


   گوشی A7 2018 قابلیت فست شارژ نداره 


   ولی شارژر های اورجینال سامسونگ رو موجود داریم میتونید از روی سایت خرید کنید


   موفق باشید

 • سپ******

  سپ****** 1398-07-10

  سلام بنظر شما چه شارژری برای شارژ پاور بانک خوبه؟

  • 1398-07-10

   سلام. شارژر معمولی 1 امپر

 • sa***

  sa*** 1398-07-08

  سلام شاژر گوشیم گم شد میخوام شارژر بگیرم فیک نباشه A50 سامسونگ

 • مح**************

  مح************** 1398-07-06

  باسلام این اداپتور های سامسونگ ULنوشته شده میفروشن
  من اداپتورشارژرگوشیJ7 2015میخوام دارین

 • مح**************

  مح************** 1398-06-18

  سلام وقت بخیر گوشیم سامسونگj7 2015 توشارژمیزنم رو درصدای۶۰ ۷۰گیرمیکنه خیلی و بعدپرمیشه
  ۳ساعت و۴۰دقیقه طول میکشه تا کامل شارژشه مشکلش چیه بنظرتون؟ فقط مطمئنم کابلش سالمه ولی آداپتورنمیدونم

  • 1398-06-18

   سلام
   ممکنه گوشیتون مشکل داشته باشه باید بررسی بیشتر انجام بشه تشریف بیارید به آدرس بالای سایت در خدمتتون هستیم
   موفق باشید

 • حا****** **************دی

  حا****** **************دی 1398-06-11

  سلام وقت بخیر گوشی من نوت 4هستش هم فست شارژ فابریک وهم کابل فست فابریک می خوام دارین وچنده

 • فل**********

  فل********** 1398-06-07

  من دو هفته اس سامسونگ a50 خریدم از شارژش راضی نیستم نسبت به قیمتی که خریدم ۴۰۰۰ آمپر دو تا سه ساعت بیشتر شارژ نگه نمی داره اگه دستت باشه، بنظرتون تقلبی هست یا نه ، رام شیش هم هست

  • 1398-06-07

   بستگی داره چه استفاده ای از دستگاه داشته باشید

 • پر****

  پر**** 1398-06-03

  ببخشید من تازه شارژر خریدم
  یسری ویژگیا ک گفتین به اصل میخوره یسری هم به فیک
  مثلا پشتش نوشته ساخت چین
  و اون نوشته Ul هم نداره دیگه بقیه چیزا درسته
  حالا یعنی چی؟

  • 1398-06-03

   سلام
   باید از نزدیک ببینیم و بهتون اعلام کنیم
   موفق باشید

 • سج****** **** ******************ان

  سج****** **** ******************ان 1398-05-27

  سلام خدایش دیگه خسته شدم همه میگن جنسمون اصله نمیدونم از کی خرید کنم لطفا راهنماییم کنید

  • 1398-05-27

   سلام
   ما تشخیص اصل یا تقلبی بودن رو گذاشتیم. برای خرید میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
   https://www.macrotel.ir/164-samsung

 • عل**********

  عل********** 1398-05-21

  سلام.ببخشید براگوشی سامسونگ جی۵ پرایم هم میشه از فست شارژ استفاده کرد؟
  مشکلی پیش نمیاد برا گوشیم؟
  یکی میگفت اگه حواست نباشه ک از برق بکشیش ممکنه گوشی آتیش بگیره؟راسته یا نه

  • 1398-05-21

   سلام
   خیر فست شارژ استفاده نکنید به آی سی شارژ و باتری دستگاهتون آسیب وارد میشه
   موفق باشید

 • سا********

  سا******** 1398-05-18

  سلام . گوشی من a50 هست که در حالت فست شارژ ، 1 ساعت و نیم زمان میبره و در حالت عادی هم 1 ساعت و نیم . آیا مشکلی وجود داره ؟

  • 1398-05-18

   سلام
   ریست فکتوری کنید گوشیتون رو
   ممکنه مشکل نرم افزاری باشه
   اگر حل نشد تشریف بیارید به آدرس دفتر ما در تهران بررسیش میکنیم
   موفق باشید

 • سا******

  سا****** 1398-05-07

  سلام من گوشیمو۵ماهه گرفتم الان یه مدته میزنم ب شارژخیلی کندشارژمیکنه وتامیزنم شارژمیگه شارژری ک باتلفن ارائه شده روبزنیددستگاه کندشارژمیشه مشکلش چیه؟؟
  واینکه هرشارژری میزنم هشدارنمیده فقط شارژرخودشومیزنم اینومیگه

  • 1398-05-07

   سلام
   باید دستگاه رو به همراه شارژر و کابلش بیارید به آدرس دفتر ما بررسیش کنیم

 • رو******

  رو****** 1398-05-03

  سلام گوشیم آ۶ پلاس سامسونگ هست و مدت ۴ ماهه خریدم اولا داغ میکرد ولی زود شارژ میکرد الان کند شده و کمتر داغ میکنه! ضمنا تمام موارد رو بررسی کردم اصل بود شارژرم. ممکنه الان از کابلم باشه؟ چون توی شارژ زیاد ازش استفادا کردم. الان باید از کجا کابل اصلیشو بخرم؟

  • 1398-05-03

   درود وقت بخیر
   دستگاه رو به همراه شارژر و کابلتون ارسال کنید به آدرس بالای سایت با همکارا در تماس باشید راهنماییتون میکنن

 • مح******

  مح****** 1398-04-24

  سلام وقت بخیر مدت زمان کامل شارژ شدن گوشیj7 2015چقدره؟(مدل کارخانهj700h)

  • 1398-04-24

   سلام
   بین 1 ساعت و نیم تا 2 ساعت دقیق تست نکردیم
   شارژر اگر اصل باشه و باتری و سوکت شارژ دستگاه سالم باشه مثل روز اول باید شارژ بشه در غیر اینصورت مسیر شارژ مشکل دارع

 • پد********

  پد******** 1398-04-12

  سلام ما توخونمون حدود ۷.۸ تا شارژر کامل داریم ولی نمیدونم کدومش اصله لطفا راهنمایی کنید.

  • 1398-04-12

   همین مقاله رو باید مطالعه کنید متوجه میشید

 • Va*** *****ni

  Va*** *****ni 1398-03-15

  سلام مدت زمان کامل شارژ گوشی سامسونگ a50 که فست شارژم هست چقدره؟

  • 1398-03-15

   درود وقت بخیر
   دقیقا اطلاع نداریم اما بین 1 ساعت تا 1 ساعت و نیم باید باشه

 • ره**************

  ره************** 1398-03-15

  سلام وخسته نباشید،گوشیه من S7edgeهستش،پارسال خریدمش،شارژرش نمیدونم اصل هست یانه،ویتنام نوشته روش،تا ی ماه خوب بودالان چن ساعت باید تو شارژبمونه شارژنمیکنه،ی بار میزنه،45دیقه تا شارژکامل،چن دیقه دیگه نگامیکنم میزنه3ساعت،همینطور ساعتاش تغیرمیکنه شارژنمیکنه مشکل کابلش هست یاخوده شارژر؟لطفا راهنماییم کنید،متشکر

  • 1398-03-15

   باید بیارید گوشی و شارزر رو با امپر سنج تستش کنیم

 • ma*****

  ma***** 1398-03-06

  واقعآ متاسفم ۴ ساله با این ایمیل کار میکنم سایت شما میگه معتبر نیست؟؟؟!!!

  • 1398-03-06

   احتمالا مشکل از سمت سرور هست بررسی میکنیم
   اگر سفارشی دارید و نتونستید ثبت کنید به واتساپ 09128595600 پیام بدید

 • Si**

  Si** 1398-02-29

  سلام دو عدد گوشی a7 2017 خریدم که یکیشون دست دوم بود ، گوشی پلمپ شارژر سه شاخه ویتنامی داشت که خیلی عالیه اما گوشی دست دوم شارژر دو شاخه داره ساخت چین که موقع شارژ صدای زیادی داره شارژر خیلی گرم میشه و دمای گوشی هم تا ۳۸ و ۴۰ درجه میرسه ، شما شارژر اصل ویتنام هم دارید؟

 • خی******

  خی****** 1398-02-26

  سلام من یه سامسونگ j۷ pro دارم موقع شارژ شدن کلا هنگه به محض اینکه از کابل قطع میکنم درست میشه به نظر شما دلیلش چی هست؟

  • 1398-02-26

   درود
   کابل کپی هست

 • کی********

  کی******** 1398-02-21

  سلام زمان شارژ شدن گلکسی اس۸ چقدره چون من یک ماه گوشی رو گرفتم می خوام ببینم شارژرش اصله یا نه؟ممنون.

  • 1398-02-21

   درود
   بین 45 دقیقه تا 1 ساعت  باید فول شارژ یشه

 • عل**** ******** ******ضل

  عل**** ******** ******ضل 1398-02-19

  چجوری میشه درستش کرده کابل شارژرو که شارژه سریع کنه

 • عل**** ******** ******ضل

  عل**** ******** ******ضل 1398-02-19

  سیم شارژرم شارژه سریع نمی کنه چه مشکلی داره

  • 1398-02-19

   درود
   باید بررسی بشه

 • ای********

  ای******** 1398-02-07

  سلام وقتتون بخیر من گوشی سامسونگ آشش ۲۰۱۸ خریدم از کجا بفهمم شارژری که بهم دادن فست شارژ هست یا معمولی و چند ساعت شارژ با فست شارژر برای مدل گوشی من طول میکشه که فول شارژ بشه؟؟

  • 1398-02-07

   سلام
   روی خود کلگی شارژر فست شارژ نوشته میشه و وقتی گوشی رو داخل شارژ میذارید روی صفحه نمایش مینویسه شارژ سریع

 • مه****** ********دل

  مه****** ********دل 1398-02-05

  سلام
  به این جمله داخل متن این مقاله توجه کنید:
  "خوشبختانه کمتر احتمال دارد که شارژرهای تقلبی را در سایت های معتبری چون ماکروتل پیدا کنید. توجه کردن به نکات زیر باعث می شود باتری گوشی تان سالم تر بماند."

  اما اگر کسی تو سایت شما گشتی بزند کمتر احتمال دارد شارژرهای اصلی را پیدا کند. اما قیمت ها بعضا با شارژرهای اصلی برابری می کنند.

  • 1398-02-05

   سلام
   مدیر خرید ماکروتل تمام سیع خودش رو میکنه که اجناس اصلی به دست مشتری برسونه اما خیلی از اجناس وجود دارن که جنسی که داخل کارتن موبایل هست دیگه تولید نمیشه.
   و نکته قابل ذکر این هستش که محصولات ما تماما 7 روز گارانتی تست دارن و اگر به هر دلیلی از محصول رضایت نداشتین میتونید مرجوع کنید
   موفق باشید

 • م

  م 1398-01-14

  شماتو کانال کابل تقلبی گذاشتی میگی اصلی

  • 1398-01-14

   ما کانال نداریم دوست عزیز

 • هد******

  هد****** 1397-11-18

  سلام من یه ماهه گوشی جی۶ سامسونگ خریدم متافانه شارژرش رو گم کردم الان میخوام بدونم بهترین شارژر که به گوشیم بخوره چیه و اینکه آیا شارژر اصلیش داخل کارتونی پیدا میشه؟

 • ما********

  ما******** 1397-10-15

  سلام من به تازگی گوشی سامسونگA6+خریدم الان با توضیحات این سایت متوجه شدم شارژرش تقلبیه متاسفانه یه مورد دیگم که متوجه شدم این بود که از گوشی به یه شماره خارج از کشور تماس گرفته شده5دقیقه هم صحبت شده تاریخشم مال10روز قبل از خرید من هستش امکان داره قطعات داخلی گوشی رو هم مثل شارژرش عوض کرده باشن؟ اگه اطلاعاتی در این مورد دارین راهنماییم کنید ممنون میشم

  • 1397-10-15

   سلام وقت بخیر
   باید گوشی رو بیارید ببینیم باز شده یانه
   موفق باشید

 • مح************

  مح************ 1397-10-12

  سلام شارژر مناسب برای گوشی a6 2018 چه شارژریه و شارژر اصل این گوشی گیر میاد؟

  • 1397-10-12

   سلام وقت بخیر
   گوشی تازه اومده شارژرش بزودی موجود میشه
   موفق باشید

 • سع******

  سع****** 1397-09-20

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون یک سوال داشتم من یک گوشی a5 2017 دارم شارژر هم اصلی ولی روی گوشی نمیاد که داره سریع شارژ میشه وهم تقریبا ۲ ساعت بیشتر طول می کشه شارژ بشه لطفا راهنمایی بفرمائید ممنونم

  • 1397-09-20

   سلام وقت بخیر


   باید بیارید مسیر شارژ گوشی بررسی بشه


   موفق باشید

 • مح****************

  مح**************** 1397-09-10

  سلام برادر من شارژر ام ازمن گمُ شد الان میخواهم شارژر بخریم چگونه بدونم این اشارژر اصلی هست؟

  • ma*****

   ma***** 1398-03-06

   سلام پسرم از این به بعد سعی کن شارژر ات از ات گم نشه چون دیگه شارژر اصلی گیر نمیاد

   • 1398-03-06

    بله معمولا شارژر اصل کارخانه کم گیر میاد چونکه کپی برداری توی شارژر های موبایل آسان هست و پر سود

  • 1397-09-10

   سلام وقت بخیر
   توی سایت شارژر اصلی موجود هست خرید کنید


   موفق باشید

 • Zo****

  Zo**** 1397-08-28

  با سلام
  مدل گوشی من سامسونگ S5 هست.
  من به دلیل اینکه درحال شارژ از گوشی استفاده میکنم کابل شارژرم خراب شد به صورتیکه سیم های داخلش دیده میشد و همش قطع و وصل می کرد. دوباره کابل خریدم و همین اتفاق افتاد.
  این دفعه فروشنده به من کابل های فنری رو پیشنهاد کرد که قیمتش هم زیاد بود.
  اسم و مدلش کابل تبدیل USB به لایتنینگ دبلیو کی دیزاین مدل WDC-059 هست.
  خواستم ببینم میشه ازین کابل ها به جای کابل های اصل سامسونگ استفاده کرد؟ و اینکه به گوشی و باتری اون صدمه ای نمی زنه؟
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • 1397-08-28

   سلام وقت بخیر
   دقیقن نمیدونم مدل کابل چیه باید بیارید بررسی کنیم کابل رو


   موفق باشید

 • De**

  De** 1397-07-07

  سلام خسته نباشید من گوشیم اس ۷ edge هست از وقتی اپدیت کردم به اندروید ۸ خیلی دیر شارژ میشه ، وقتی فست شارژینگ رو روشن میکنم خوبه ولی شارژ معمولیش خیلی طول میکشه حدود ۵،۶ ساعت. طول کابل شارژرم از یک متر بیشتره فک کنم ۱.۲ باشه ، خودم احساس میکنم مشکل از کابلشه ، خواستم ببینم امکان داره کابل شارژرم تقلبی باشه ؟ کسی میدونه طول استاندارد کابل شارژر s7 چنده؟(اخه قبلا به خاطر استفاده از کابل متفرقه و غیر استاندارد باتری گوشیم خراب شده برای همین الان میترسم از کابل دیگه ای استفاده کنم )لطفا راهنماییم کنید

  • 1397-07-07

   سلام وقت بخیر
   بدلیل اپدیت این اتفاق افتاده یا منتظر اپدیت بعدی باشید یا ببرید پیش نرم افزار کار موبایل براتون از اول اپدیت رو بزنه
   موفق باشید

 • نا******

  نا****** 1397-02-18

  شما خودتون تو فروشگاههای ماکروتل گوشیه پلوم میدید..شارژرهاش همه تقلبیه (با اثبات قضیه) بعد میگیداز جای معتبربگیریم جای معتبر دقیقا کجاست...

  • 1397-02-18

   سلام این سایت کلا گوشی کار نمیکنه و فروش نداریم شما با یکجا دیگه اشتباه گرفتید.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم