برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

علت داغ شدن گوشی یا گرم شدن گوشی های موبایل چیست؟

نوشته شده در تاریخ1396-12-15 79678
دوست داشتن0

علت داغ شدن گوشی درواقع بدلیل ساختار پیچیده‌‌ این گوشی هاست که در این ساختار تمامی اجزا به یکدیگر مرتبط هستند. به همین دلیل گاهی اوقات خرابی یا ایراد در یک قطعه یا یک بخش ممکن است به بقیه قسمت‌ها نیز اثر بگذارد. مثل گرم شدن گوشی که ممکن است قطعات گوشی را تحت تاثیر قرار دهد و باعث کند شدن آن شود. از این رو توجه به نشانه‌هایی که گوشی موبایل از خود بروز می‌دهد مثل بالا رفتن حرارت و گرم شدن گوشی اهمیت بالایی دارد. مانند کودکی که با مریض شدن تب می‌کند یا سرفه و سر درد دارد. در گوشی موبایل نیز این علایم وجود دارد. یکی از نشانه‌های خرابی گوشی موبایل که ممکن است به عوامل زیادی مربوط باشد و در ادامه پیامدهای بسیاری را به وجود بیاورد گرم شدن گوشی موبایل است.

در این مقاله سعی می‌کنیم به پرسش‌هایی مثل: علت داغ شدن گوشی و راهکار رفع مشکل گرم شدن گوشی چیست؟ پاسخ دهیم. گوشی‌ها از زمانی که برای اولین بار آن‌ها را روشن می‌کنیم گرم می‌شوند و این امری اجتناب ناپذیر است و خطری هم ندارد. اما علت داغ شدن گوشی های موبایل بیش از اندازه یک مسئله جدی است و در برخی از مواقع موجب خرابی گوشی می‌شود و عملکرد آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مقاله، ما به سه پرسش مهم می‌پردازیم؛ علت داغ شدن گوشی چیست؟ چه چیزی باعث گرم شدن آن می‌شود و چطور می‌توان از آن جلوگیری کرد؟

دلیل داغ شدن گوشی موبایل چیست؟

علت داغ شدن گوشی چیست؟

علت داغ شدن گوشی به یک اصل ساده فیزیک برمی‌گردد: حرکت، موجب تولید گرما می‌شود. گوشی‌های ما مجبورند به طور فیزیکی چیزهایی را جابه جا کنند تا بتوانند کار کنند؛ بنابراین الزاما در طول این حرکت‌ها گرما تولید می‌شود. میزان گرمایی که گوشی شما تولید می‌کند عمدتا با مقدار الکتریسیته که از آن عبور می‌کند متناسب است.

اگر در حال انجام بازی هستید که از واحد پردازنده مرکزی و گرافیک (که هر دو در سیستم روی تراشه مرکزی قرار دارند) کار زیادی می‌کشد، آن‌ها گرم می‌شوند چرا که به برق بیشتری برای انجام دادن وظایف‌شان نیاز پیدا می‌کنند. همین موضوع خطر خرابی قطعات داخل گوشی را بالا می‌برد. گاهی اوقات برخی از کاربران در هنگام بازی کردن با گوشی یا فعالیت‌هایی که دلیل داغ شدن گوشی موبایل است بعد از گرم شدن گوشی ناگهان آن را پرت می‌کنند. پرت کردن گوشی روی مبل یا پتوی نرم در حالی که گوشی موبایل داغ است یکی از اشتباه‌ترین کارهای ممکن می‌باشد. زیرا وقتی دمای گوشی شما بالا رفته باشد ممکن است پایه‌های آی‌سی‌های روی برد گوشی شما ذوب شده باشند و با کوچک‌ترین ضربه جابجا شوند حتی ضربه‌ای که در حالت ممکن است هیچ ایرادی نداشته باشد. به همین دلیل وقتی گوشی شما داغ شده است باید در استفاده از آن بسیار دقت کنید و تا زمان سرد شدن گوشی موبایل سعی کنید کوچک‌ترین ضربه‌ای نیز به آن وارد نشود.

البته گرم شدن گوشی موبایل شما جای نگرانی ندارد، آن‌ها برای کار کردن به این شکل طراحی شده‌اند. اما اگر گوشی‌تان بیش از اندازه داغ شود جای نگرانی وجود دارد. یکی از برندهایی که بیشتر از بقیه با مشکل داغ شدن روبرو هستند گوشی‌های شرکت هواوی است. البته نکاتی که در این مقاله توضیح داده شده است به علت داغ شدن گوشی هواوی نیز مربوط است. اما علت داغ شدن گوشی هواوی مربوط به طراحی این گوشی‌ها است.

به طور کلی، سیستم روی تراشه‌ها (SoC) به خوبی بهینه‌سازی شده‌اند و داغ شدن به ندرت به یک معضل تبدیل می‌شود. آن‌ها به طور خاص برای کار کردن در دماهای بالا طراحی شده‌اند. زمانی که گوشی شما با افزایش دمایی مواجه می‌شود که ممکن است خرابی به بار بیاورد، پردازنده سرعت خودش را کم می‌کند. کند کار کردن گوشی یکی از دلایل داغ شدن گوشی است و تحت شرایط دمایی بیشتر ممکن است یک هشدار در صفحه گوشی‌تان ببینید که از شما درخواست می کند تا زمان خنک شدن گوشی‌تان از آن استفاده نکنید.

اگر گوشی شما مکررا داغ می‌شود، ممکن است چندین عامل باعث آن شده باشد که عمدتا مربوط به کار کشیدن زیاد از سخت افزار است؛ که برای هر کدام راه حلی وجود دارد. البته مشکلات نرم‌افزاری نیز می‌تواند علت داغ شدن گوشی موبایل باشد.

کار کشیدن زیاد از GPU به مدت طولانی یکی از دلایلی است که سریعا باعث داغ کردن گوشی می‌شود. هر کسی که از فناوری واقعیت مجازی Gear VR روی گوشی خودش استفاده کرده باشد این را به خوبی درک کرده است.

همین امر با اپلیکیشن‌های سنگین نیز اتفاق می‌افتد، اما در این‌جا فشار بر روی CPU گوشی است. قابلیت‌ها و عملکردهای چند منظوره و سنگین همانند ویجت‌ها و یا به خاطر هر چیزی که گوشی شما مجبور باشد اتصال خود را به بلوتوث، وای فای و... را چک کند همگی نیاز به کار و قدرت پردازنده دارد که این باعث گرم شدن SoC می‌شود و فرستادن جریان برق بیشتر به این واحد باتری را نیز گرم می‌کند.

دلایل و علت داغ شدن گوشی چیست؟

چیزهای دیگری که می‌تواند علت داغ شدن گوشی شما باشد عوامل بیرونی است؛ برای مثال رها کردن گوشی زیر نور مستقیم خوشید یا قرار دادن آن نزدیک اجاق گاز و فر و یا اینکه به مدت طولانی به شارژر متصل باشد.

اگر از گوشی خود زیاد کار نمی‌کشید و همچنان به طور مرتب داغ می‌شود حتما اشکالی در سخت افزار آن وجود دارد و بهتر است فکر تعویض قطعه خراب آن باشید. برای بررسی این موارد باید به تعمیرکاران حرفه‌ای مراجعه کنید. البته گاهی اوقات قطعه تاچ‌ال‌سی‌دی شما داغ می‌شود که اگر این قطعه تعویض نشده باشد علت داغ شدن تاچ‌ال‌سی‌دی می‌تواند همین مواردی که در بالا گفته شد باشد.

هیچ مثالی بهتر از Snapdragon 810 بدنام برای سخت افزار با بهینه سازی ضعیف که منجر به داغ شدن گوشی می‌شود وجود ندارد. این پردازنده پرچمدار گوشی‌های سال 2015 بود و تقریبا روی تمام دستگاه‌های پرچمدار آن سال به کار رفته است. یکی از دلایل داغ شدن گوشی سونی و هواوی، این پردازنده است که از همان ابتدا با بحث‌های مربوط به مشکل داغ شدن روبرو شد. درحالی که عملکرد آن از دستگاهی به دستگاه دیگر فرق می کرد، ولی به طور کلی این تراشه سرعت پردازش خود را مرتبا و به شدت کاهش می‌داد تا از داغ کردن گوشی جلوگیری کند که در نهایت باعث کند کار کردن گوشی می‌شد. البته علت‌ داغ شدن گوشی سامسونگ نیز در برخی مواقع مربوط به پردازنده آن است که شما با سرچ در اینترنت و بررسی پردازنده گوشی خود می‌تواند این موضوع را بررسی کنید. 

البته بیشترین مشکل را در گوشی‌های سونی شاهد بودیم که به خاطر آن کمپانی سونی چندین ضمیمه نرم افزاری برای گوشی

+ Sony Xperia Z3  ارائه کرد و حتی لوله‌های خنک کننده به گوشی‌های مدل Xperia Z5 اضافه کرد؛ چیزی که سامسونگ نیز با پرچمدارهای نسل 10 خود یعنی گلگسیS7 و S7 Edge انجام داد.

درحالی که بررسی‌های ایمنی وجود دارد و اکثر گوشی‌ها با داغ شدن مکرر مواجه نمی‌شوند، زمانی که این اتفاق به طور مرتب یا با شدت زیاد اتفاق بیفتد، گرمای ایجاد شده ممکن است به گوشی شما آسیب برساند.

داغ شدن گوشی موبایل باعث خراب شدن چه قطعاتی می‌شود؟

در داخل گوشی‌های موبایل امروزی معمولا از باتری‌های لیتیوم یونی استفاده می‌شود که قابلیت شارژر شدن دارند. باتری‌های غیر قابل شارژ فقط به یک واکنش شیمیایی اجازه می‌دهند بروز کند و برای تولید برق طراحی شده‌اند و این فقط در یک جهت اتفاق می‌افتد؛ الکترون‌ها برای حرکت درون یک مدار باتری (گوشی شما) را ترک می‌کنند. باتری‌های قابل شارژ به این واکنش اجازه می‌دهند تا به صورت دوطرفه انجام شود بنابراین باتری‌های موبایل می توانند صدها بار شارژ و دشارژ شوند.

در حال حاضر باتری‌های لیتیوم یونی بهترین نوع باتری‌های قابل شارژ هستند اما آن‌ها هنوز هم کاملا بدون عیب نیستند. مقایسه باتری‌های جدید و قدیمی را می‌توانید در مقاله مقایسه باتری‌های لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری مطالعه کنید.

باتری لیتیومی و علت داغ شدن گوشی موبایل - ماکروتل

اما باتری‌های لیتیوم یونی دو مشکل اساسی دارند:

1) این باتری‌ها بعد از گذشت زمان فرسوده می‌شوند حتی اگر مورد استفاده قرار نگیرند. این اتفاق نسبتا آهسته است اما اگر خوش شانس باشید و نکات مورد نیاز را رعایت کنید. نهایت دو تا سه سال می‌توانید از عمر مفید آن‌ها بهره‌مند شوید.

2) این باتری‌ها بسیار حساس به گرما هستند. هر درجه‌ای بالاتر از 30 درجه سانتی گراد شروع به گذاشتن تاثیرات منفی بر روی باتری‌های لیتیوم یونی می‌کند و این همان دمایی است که هر زمان که شارژ می‌کنید احتمالا دمای گوشی شما به بالاتر از آن می‌رسد.  

اثر اصلی گرما بر روی باتری افزایش سرعت خرابی و فرسودگی آن است و به این ترتیب با سرعت بیشتری ظرفیت آن کاهش می‌یابد و زودتر با یک باتری سوخته مواجه می‌شوید.

یکی از پیامدهای داغ شدن باتری‌های لیتیوم یونی ایجاد انفجار و آتش سوزی است. اگرچه ما همگی داستان‌های ترسناکی در مورد این موضوع شنیده‌ایم اما احتمال انفجار باتری‌ها خیلی کم است. چون برای این اتفاق به یک فرار حرارتی، یک چرخه بازخورد معیوب یا چیزی که دمای واکنش درون باتری را ناگهان افزایش دهد نیاز است که همگی دست به دست هم می‌دهند و دما را تا حد آتش گرفتن بالا می‌برند. این فرآیند هم می‌تواند به خاطر یک سوء عملکرد قطعات داخلی گوشی باشد (که معمولا تحت کنترل یک قطع کننده مدار است) یا توسط عوامل خارجی اتفاق بیفتد. برای مثال هنگامی که گوشی‌تان درون آتش می‌افتد.

برای این که باتری‌تان آتش بگیرد یا منفجر شود نیاز به دمای بالاتر از 200 درجه سلسیوس است که اتفاق افتادن آن در زندگی روزمره بسیار غیر معمول است.

علت داغ شدن گوشی و تاثیر آن در کند شدن و آسیب به سیستم روی تراشه (System-on-a-chip) 

علت داغ شدن گوشی و راهکار رفع آن - ماکروتل

زمانی که گوشی‌تان داغ می‌شود اثری که سیستم روی تراشه یا SoC دارد این است که آن را وادار می‌کند تا برای جلوگیری از داغ شدن سرعت پردازش خود را کاهش دهد. برای همین سرعت عملکرد گوشی شما به شدت کند می‌شود یا به عبارتی هنگ می‌کند و گاهی اوقات گوشی به حدی کند کار می‌کند که نمی‌توانید عملا از آن استفاده کنید.

اگر داغی گوشی بیش از حد طولانی شود، ممکن است این تراشه به طور فیزیکی خراب شود. بازهم مانند انفجار باتری‌ها احتمال این اتفاق خیلی کم است چرا که برخی ملاحظات ایمنی در گوشی‌ها برنامه‌ریزی شده که از این اتفاق جلوگیری می‌کند.

اما بالاخره در هر صورت داغ شدن گوشی و منتظر ماندن تا خنک شدن آن یک معضل ناخوشایند است. برخی از گوشی‌ها بیشتر مستعد داغ شدن هستند مثل +Sony Xperia Z3 اما داغ شدن بقیه گوشی‌ها اتفاقی غیر معمول است.

رفع مشکل داغ شدن گوشی موبایل

یکی از راهکارها استفاده صحیح از باتری موبایل است. زیرا خرابی باتری موبایل باعث می‌شود کارایی گوشی پایین بیاید و زودتر داغ شود. بدترین چیزی که می‌توانید روی باتری یک گوشی انجام دهید این است که آن را زمانی که کاملا پرشارژ است در معرض گرما قرار دهید، بنابراین 100 درصد شارژ کردن گوشی خوب نیست. عمق تخلیه نیز تاثیر منفی روی عمر باتری می‌گذارد بنابراین بهتر است اجازه ندهید که میزان شارژ گوشی‌تان به صفر درصد برسد و بعد آن را به شارژ بزنید. برای مثال اگر همیشه سطح شارژ گوشی‌تان را بین 30 تا 80 درصد نگهدارید عمر باتری‌تان بیشتر می‌شود و احتمال داغ شدن آن نیز کمتر است. اگرچه این کار ممکن است پرزحمت به نظر برسد اما تعداد چرخه‌های شارژی که می‌توانید از باتری استفاده کنید را دوبرابر می‌کند.

اگر مجبورید قبل از خواب گوشی‌تان را در حالت شارژ رها کنید تا صبح که بیدار می‌شوید گوشی پرشارژ داشته باشید بهتر است آن را روی یک سطح سخت و خنک قرار دهید نه این که روی مبل یا تخت خواب که گرما را حبس می‌کند بگذارید.

از قرار دادن گوشی در حالت شارژ و در زیر لحاف تختی که روی آن خواب هستید به شدت خودداری کنید. به دلایل مشابه، گوشی را زیر نور مستقیم خورشید رها نکنید.

حافظه گوشی خود را خالی کنید

علت داغ شدن گوشی موبایل و راهکار رفع ای مشکل - ماکروتل

یکی از دلایلی که باعث می‌شود گوشی داغ شود پر بودن حافظه آن است. معمولا پر بودن حافظه باعث افزایش فعالیت سی‌پی‌یو می‌شود. همین استفاده بیش از حد از پردازشگرهای گوشی سریع‌تر آن‌ها را داغ می‌کند. به طور متوسط باید 30 درصد از فضای گوشی خالی باشد تا به قول معروف تلفن همراه شما بتواند نفس بکشد. پاک نکردن اطلاعات اضافی روی گوشی موبایل می‌تواند کارایی باتری را نیز دچار اختلال کند. به طور کلی هرچیزی که باعث می‌شود گوشی هنگ کند را باید برطرف کرد مثل بروزرسانی نکردن نرم افزار چون هنگ کردن گوشی استفاده از پردازنده‌ها را افزایش می‌دهد و همین موضوع موجب داغ شدن گوشی می‌شود. برای جلوگیری از هنگ کردن گوشی موبایل می‌توانید مقاله حل مشکل هنگ کردن و بیرون افتادن از برنامه‌های اندرویدی را مطالعه کنید.

حالت صرفه جویی در باتری(Power saving)

برای کنترل یا جلوگیری از گرم شدن سیستم روی تراشه(SoC) مطمئن شوید که در حال انجام دادن بازی‌های سنگین یا تماشای ویدئو به مدت طولانی نیستید، در حال استفاده از وظایف چند منظوره یا اپلیکیشن‌هایی که نیاز به پردازش زیاد دارند نیستید، از استفاده طولانی بلوتوث خودداری کنید و برای ارسال فایل‌های سنگین از وای فای استفاده کنید. به طور کلی تا جای ممکن از کارهایی که نیاز به پردازش زیاد دارند خودداری کنید تا گوشی خنک باقی بماند. در نهایت باید گفت که همیشه از بروزرسانی نرم افزارهای گوشی و سیستم خود مطمئن شوید.

نتیجه:

بیشتر مطالبی که در این مطلب توضیح داده شد می‌تواند مشکل گرمای بیش از اندازه گوشی شما را برطرف کند اما با این وجود برخی از گوشی‌های هوشمند به دلیل طراحی نامناسب با این مشکل روبرو هستند و نمی‌توان این ایراد را در آن‌ها برطرف کنند.

249 نظر
 • ام******

  ام****** 1398-12-03

  من یه گوشی آ ۵۰ تازه خریدم یه هفته ای میشه ولی نمیدونم چرا قسمت بالای گوشی سمت دوربین عقب و جلو داغ میشه لطفا بگین اگه فلشش کنم درست میشه یا نه

  • 1398-12-03

   سلام
   اول به مرکزی که گوشی رو خرید کردید برای تست مراجعه کنید. درصورتی که جواب نگرفتید گوشی رو فلش کنید
   موفق باشید

 • رق******

  رق****** 1398-10-28

  سلام
  من 3 ناه گوشی هواوی Y9خریدم قسمت بالای گوشی گرم میشه علتش چیه؟

  • ام******

   ام****** 1398-11-19

   سلام منم یک ماهه یه گوشی y9 2019 خریدم
   قسمت بالای گوشی بعد از یه مدت کار‌کردن گرم میشه نمیدونم طبیعیه یا نه؟
   فقط بالای صفحه زیر‌دوربین تقریبا

   • 1398-11-19

    سلام
    این مشکل میتونه طبیعی باشه نظرات دیگران رو درمورد گوشی بخونید
    از نرم افزار گوشی هم میتونه باشه که با فلش کردن حل میشه، در غیر این صورت باتری و برد گوشی باید بررسی بشه
    موفق باشید

  • 1398-10-28

   سلام


   گرم شدن توی گوشی های موبایل طبیعیه ولی اگه زیاد داغ میشه و غیر طبیعیه ممکنه نرم افزار باشه یا اینکه قسمت دوربین گوشیتون اتصالی داشته باشه

 • مه********

  مه******** 1398-10-26

  با سلام
  من چند ماهی هستش که گوشی a50 خریدم و وقتی بازی pubg team up بازی میکنم و به وی پی ان مخصوص سرور پابجی وصل میشوم خیلی خیلی زیر دوربین جلو داغ میکنه حتی فرصت بازی کردن با یه دست هم ندارم.

  • 1398-10-26

   سلام


   ممکنه مشکل نرم افزاری باشه گوشی رو یه بار فلش کنید اگه درست نشد برد ممکنه آی سی های روی برد گوشیمشکل داشته باشه


   موفق باشید

 • حس******

  حس****** 1398-10-24

  سلام گوشی من سامسونگ گلکسی a3 2016هست گوشیم الان چند وقتی که درست شارژنمیشه حتی ریست هم کردم باز هم درست نشد ایا برای سوکت هم میشه یا باتری ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 1398-10-24

   سلام


   درست شارژ نشدن از شارژر و کابل، سوکت شارژ، آی سی شارژ و حتی خود باتری میتونه باشه


   موفق باشید

 • عل**********

  عل********** 1398-10-20

  دیشب g2coreخریدم یکم که کار میکنم کمی داغ میشه طبیعیه؟

  • 1398-10-20

   سلام


   مقدار کم تو همه گوشی ها هست مشکلی نداره

 • A

  A 1398-10-14

  سلام من چند روزه a50s خریدم ولی بعد از حدودا نیم ساعت خیلی کم داغ میکنه به نظر شما طبیعی
  لطفا پاسخ بدید ممنون

  • 1398-10-14

   سلام


   داغ کردن توی گوشی های موبایل طبیعی هست ولی باید ببینیم میزان داغی چقدر هست


   اگه فقط در حد گرم کردن دستتون باشه اشکال نداره


   برای اینکه کمتر با این مشکل مواجه بشید، در زمان شارژ، گوشی رو استفاده نکنید


   موفق باشید

 • سا********

  سا******** 1398-10-06

  سلام ببخشيد گوشي سامسونگ جي ٢ دارم گوشي رو تو شارژ رها ميكردم تا صبح كه گوشي خاموش بود هي ويبره ميزد كه يه مثلث زرد رو گوشي ميومد كه گوشي شارژ نميشود دادم تعمير كار گفت اي سي يا مقاومت اگه اشتباه نكنم سوخته شارژ رو پس ميده به ادابطور و گفت باطري گوشيت خرابه بنده دادم گوشي رو درست كردم رفتم باطري اصلي خريدم گارانتي دار شكل و ظاهر و رنگش حتي نوشته هاش مثل باطري فابريكه انداختم روش شارژر فابريك گرفتم براش اما هنگام شارژ اوليه ٥ساعت تو شارژ گزاشتم روشن كردم وارد هر برنامه اي ميشدم خودش ميومد بيرون ميگفت گوشي بيش از حد داغ است ميخوام بدونم مشكل چيه گوشي رو از شارژ در اوردم تو فضاي خنك يا سرد گزاشتم هيچ قرقي نكرده گوشي مرسي

  • 1398-10-06

   سلام


   ممکنه آی سی شارژ درست تعویض نشده، باتری خرابه یا شارژرتون اصل نیست


   از نرم افزار گوشی هم میتونه باشه باید همه اینا تست بشه

 • Ab******

  Ab****** 1398-08-20

  سلام من سه روزه گوشی a70 galaxy خریدم از همون اولم پابجی و اینستا و تلگرام و ساکر استار ریختم با اینا کار میکنم گوشی از زیر دوربین سلفی داغ میکنه شارژشم زود کم میشه گوشی نو خریدم پلمپ پلمپ بود از آشنا گرفتم فلشم کردم ولی درست نشد

  • 1398-08-20

   سلام دوست عزیز


   اگه با فلش کردن حل نشده ممکنه خرابی باتری باشه یا روی برد اتصالی وجود داشته باشه باید با نمایندگی که گوشی رو ازش خرید کردین هماهنگ کنین


   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1398-08-19

  سلام گوشیم z2 هست جدیدا دیر شارژ میشه و وقتی به اینترنت وصل میشم هم داغ میکنه و هم شارژ زود تمام میکنه

  • 1398-08-19

   سلام


   چون موقع اتصال به اینترنت داغ میکنه و زود خالی میشه احتمال زیاد مشکل از باتری هست و با تعویض مشکلش حل میشه


   موفق باشید

 • مه********

  مه******** 1398-08-17

  با سلام و عرض خسته نباشید ، گوشی بنده S7 edge ، پارسال گوشی از دستم افتاد و گوشه گلسش شکست ، چند ماه باش کار می کردم و مشکلی نبود ، اردیبهشت گوشی خاموش شد ، چند تعمیر کار نشون دادم و پس از بررسی گفتند هارد سوخته و باید برد عوض بشه ، برد عوض شد و از موقعی که برد عوض شد وقتی باهاش کار می کنم یا تماس می گیرم خیلی داغ می کنه و زود شارژ تموم می شه ، لطفاً بفرمایید مشکل از کجاست ؟ سپاسگزارم

  • 1398-08-17

   سلام


   ممکنه بردی که براتون تعویض کردن توی مسیر شارژش اتصالی وجود داشته یا آی سی شارژ خراب باشه


   یا حتی از باتری باشه، باید بررسی بشه نظر قطعی نمیشه داد

 • رض********

  رض******** 1398-08-13

  سلام گوشی من A5۲۰۱۵ هستش و وقتی نت گوشیمو روشن میکنم سمت راست بالا خیلی داغ میشه و باطری گوشیمم زود تموم میشه باتریشم تازه عوض کردم دوباره همینطوریه مشکل از کجاست؟؟؟ خیلی ممنون

  • 1398-08-13

   سلام. فلش کنید اگر درست نشد تشریف بیارید بررسی سخت افزاری انجام بدیم
   آدرس پایین سایت هستش
   موفق باشید

 • شی******

  شی****** 1398-08-09

  با عرض سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  من تنها 3 هفتس گوشی a30 خریدم به هیچ عنوان مشکل باتری یا داغ کردن نداشت اما از امروز پشت گوشیم یکم گرم شده درحدی نیست ک اذیت کنه اما گرماش باعث نگرانیم شده چون تازه گوشی رو خریدم واز امروز نسبت به قبلا سریعتر باتریم کم میشه ...
  ممنون میشم بگین مشکل چیه یا چجوری رفع کنم

  • 1398-08-09

   سلام. رام گوشیتون رو ببرید پیش نرم افزار کار موبایل عوض کنید
   درست میشه

 • So*****

  So***** 1398-08-05

  سلام وقت بخیر
  گوشی موتورولا g5s plus تازه خریدم روز اول استفاده گوشیم زمان شارژ خیلی داغ کرد بعد اینکه شارژ کامل شد خوب شد ویدیو میبینم یا گیم بازی میکنم باز داغ میشه ۲ روز میشه که خریدم تو شارژ که میزنم باز داغ میشه یا کالینگ زیادی باشه هم داغ میشه ب نظرتون مشکل نرم افزاری داره ؟؟
  مورد دیگه اینکه شارژ اولیه ۳ ساعت گذاشتم میتونه دلیلش این باشه ؟؟
  ممنون میشم زود جواب بدین نگرانم

  • 1398-08-05

   سلام


   مربوط به شارژ اولیه نیست. بستگی داره این داغ شدن تا چه حد باشه چون همه گوشی ها موقع بازی یا پردازش های سنگین گرم میشن 


   درصورتی که این گرم شدن خیلی شدیده و اذیت میکنه گوشی رو یه بار فلش کنید اگه درست نشد ببرید خدمات موتورولا گوشی رو از نظر سخت افزاری بررسی کنن


   موفق باشید

 • فر******

  فر****** 1398-08-04

  باسلام گوشی من galaxy C7 هستش کمی باهاش بازی می کنم مثل پابجی باتری گوشی به ۳۵ درجه می رسه بعد گوشی کند میشه علت از چیست ?

  • 1398-08-04

   فلش کنید درست میشه

 • عر********

  عر******** 1398-07-25

  سلام، من نزدیک 4 ساله گوشی sony zr را دارم گوشی من 100درصد را در 1 ساعت تمام میکنه و وقتی هم باهاش کارنمیکنم بازهم شارژ خالی میکنه و وقتی باهاش کار میکنم به طور عجیبی دمای گوشی به 44یا 45 میرسه لطفا بگین باید چه کار کنم

  • 1398-07-25

   شلام. باتری تعویض کنید و گوشیتون رو حتما فلش کنید 

 • ار****

  ار**** 1398-07-17

  سلام یه گوشی moto z دارم کلا پشتش خیلی داغ میکنه مخصوصا وقتی میرم تو بازی پابجی پشتش خیلی داغ میکنه و بازی بسیار لگ میزنه جلو کولر که میگیرمش خنک میشه لگ بازی میره ولی بعد از چند دقه که گوشی داغ شد دوباره لگ میزنه بازی.. در ضمن بعضی وقتام گوشی خود بخود خاموش میشه.. بنظرتون مربوط به باتری هست یا خیر؟؟

  • 1398-07-17

   سلام. اول گوشیتون رو فلش کنید و حجم اطلاعات رو از داخلش بردارید
   چند روز تستش کنید اگر مشکلش حل نشد تشریف بیارید بررسی کنیم

 • ش

  ش 1398-07-09

  حدود۱۰ ماه هس گوشی a7 2018 خریدم به تازگی هم داغ میشه و موقع شارژ قطع وصل میشه گوشی پیغام میده کند شارژ میشود شارژ یا کابل رو عوض کنید در صورتی فابریک خودش هس تا حالا با شارژ دیگه ای شارژ نکردم. جواب برام مهم هس؟؟؟؟

  • 1398-07-09

   سلام. باید بررسی بشه تشریف بیارید به آدرس پایین سایت و یا گوشیتون رو به همراه شارژر ارسال کنید برای بررسی بیشتر
   موفق باشید

 • مه********

  مه******** 1398-07-02

  سلام خسته نباشید، من حدود دو هفته ای میشه که یه گوشی نوکیا ۵ خریدم، موقع شارژ خیلی داغ میکنه، حتی موقع شارژ گارد رو هم در میارم برای همین من یه برنامه تست باتری رو گوشیم نصب کردم و میزان دما باتری رو در هنگام شارژ ثبت کردم، موقع شارژ شدن در اوج گرما، دما باتری تقریبا به ۴۲ یا ۴۳ درجه سانتی گراد میرسه، به نظرتون همچین دمایی هنگام شارژ عادی است؟ لطفا هر چی سریع تر جواب منو بدین، ممنون.

  • 1398-07-02

   سلام
   باید بررسی بشه گوشیتون تشریف بیارید ب آدرس پایین سایت

 • سو**********

  سو********** 1398-06-29

  سلام من یه ماه میشه گوشی s10پلاس گرفتم شارژ میزنی داغ میکنه تازه دیروز هم تو شارژ نبود رفتم برداشتم دیدم داغ کرده از چیه

  • 1398-06-29

   سلام
   ّباید بیارید به آدرس سایت برای بررسی بیشتر

 • Me*****

  Me***** 1398-06-22

  سلام من یک گوشی zte V6 دارم فلت شارژش خراب شد و تعمیرش کردم بعد از اینکه تعمیر کردم پشت گوشی دقیقا بالا خیلی گرم میشود وقتی ازش استفاده میکنم دلیلش چیه؟

  • 1398-06-22

   سلام
   اتصالی در مسیر هست. ببرید همونجایی که فلت شارژ رو درستش کردن بررسی کنن مسیر برد رو
   موفق باشید

 • شه********

  شه******** 1398-06-15

  سلام تعمیرکارگوشی ال جی درمنطقه ملارد اندیشه یافردیس میخام میشه لطفاکمکم کنید

 • زی******

  زی****** 1398-06-12

  سلام من یه گوشی a7 دارم حدود ۲ یا ۱ سال باهاش کار میکنم وقتی با گوشی بازی میکنم پشت و صحفه گوشی داغ میکنه مثلا وقتی وارد اسنپ چت میشم داغ میشه یا وقتی پابجی بازی میکنم داغ میشه یکم میزارم تو یخچال بهتر میشه مشکلی داره یا عادیه چند بار هم بهش ضربه خورده

  • 1398-06-12

   سلام
   ریست فکتوری کنید و سعی کنید بازی سنگین بمدت طولانی انجام ندید
   موفق باشید

 • ار******

  ار****** 1398-06-09

  سلام .گوشی هواوی g630 دارم خیس شد اما خاموش نشد ولی چند ساعت بعد عدم وجود سیمکارت رو میزد.بعد خودم خاموش کردم گوشی رو باز کرد دیدم خیسه .سیمکارت رودر اوردم ولی باتری در نیومد با همون باتری گوشی رو نمیدونستم از نزدیک با باد گرم سشوار زدم الان روشن نمیشه چیکار کنم ؟خواهش میکنم جواب بدین لطفا

  • 1398-06-09

   سلام وقت بخیر
   جریان برق رو از دستگاه خارج کنید و ارسالش کنید. دستگاه رو سرویس میکنیم و ایراد هایی که موقع آب خوردن به وجود اومده رو بهتون اطلاع میدیم
   موفق باشید

 • He***

  He*** 1398-06-09

  سلام من ۶.۷ ماهه نوت۹ خریدم.اوایل خیلی راضی بودم بازی های سنگین بتزی میکردم و داغ نمیشد الان ۲.۳ هفتس داغ میکنه در حد سوختن دست.مشکلش چیه.ممنون

 • ام******

  ام****** 1398-06-08

  سلام گوشی من ایسوس هست ی هفته هست خریدم تا دو سه روز پیش داغ نمیکرد ولی پریروز بازی پاپجی ریختم تو گوشی که بازی سنگینی هست وقتی که بازی نمیکنم گوشی خیلی کم داغ میکنه ولی میرم بازی میکنم گوشی سریع داغ میشه بازی آنلاین هم هست حجمش ۲ گیگ مشکل چیه حافظه گوشیم هم ۳۲ هست تقریبا نصفش پر شده لطفا جواب بدید

  • 1398-06-08

   سلام
   ریست فکتوری کنید و سعی کنید 50 تا 60 درصد حافظه دستگاه رو خالی نگه دارید

 • عل**** **************ری

  عل**** **************ری 1398-06-01

  سلام
  من یه گوشی A۵۰ گرفتم تازه ۵روزه بعضی وقتی بالای ال سی دی داغ میکنه آیا این گوشی مشکلی خواصی داره ...باید چه کاری
  انجام بدم

  • 1398-06-01

   سلام
   ممکنه مشکل از نرم افزار باشه اول ریست فکتوری انجام بدید اگر مشکلش حل نشد تشریف بیارید دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل همکارا بررسیش میکنن
   موفق باشید

 • ۹

  ۹ 1398-06-01

  سلام من یه گوشی A50 گرفتم بعضی وقتی بالای گوشی داغ میشه آیا این گوشی مشکلی داره تازه گرفتم ۵ روزه

  • 1398-06-01

   سلام
   ممکنه مشکل از نرم افزار باشه اول ریست فکتوری انجام بدید اگر مشکلش حل نشد تشریف بیارید دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل همکارا بررسیش میکنن
   موفق باشید

 • مب****** **********بی

  مب****** **********بی 1398-05-26

  سلام
  من گوشیم سامسونگ A8 2018 هست و چند روزی هست که پشت گوشی و دور گوشی داغ میکنه. و اینکه می خواستم به پرسم علتش چیه؟
  ممنون

  • 1398-05-26

   سلام
   باید قطعات روی برد بررسی بشه تشریف بیارید آدرس بالای سایت

 • Sa***

  Sa*** 1398-05-24

  سلام
  گوشی من honor x8 هست. حدودن یک ماه کارکرده،الان وقتی چنتا عکس میگیرم باهاش، پشتش قسمت بالا داغ میکنه؟ علتش چیه؟؟

 • re**********

  re********** 1398-05-18

  سلام
  گوشی سامسونگ نوت ۵ با استفاده معمولی زود کل گوشی داغ میکنه بعد تصویر تند تند میره میاد میره میاد اگه صفحه رو قفل کنم صبر کنم خوب میشه ولی اگه در همون حالت بمون بعد چند لحظه ری استارت میکنه .
  بعضی وقت ها هم بجای ری استارت صفحه رنگش تیره میشه و مات

  یبار دادم موبایل فروش باز کرد دید خمیر سیلیکون نداره بعد خودش خمیر سیلیکون گذاشت ولی درست نشد باز همونه . فلش هم کردم ولی باز همونه

  مشکل از چیه؟

 • ام****** ک

  ام****** ک 1398-05-17

  سلام من میخوام با یک میلیون گوشی بلوبو مدل d6pro بخرم گوشی خوبیه یا نه لطفا راهنمایی بکنید چون من از گوشی زیاد کار می شم

  • 1398-05-17

   درود وقت بخیر
   متاسفانه در مورد گوشی های چینی اطلاعات دقیقی نداریم
   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1398-05-16

  س گوشیs4 دارم یک سال تاچ شکست الان عوض کردم فلش هم کردم جای سیم و مموری داغ میکن و باطری زودتر از قبل خالی میش.

  • 1398-05-16

   سلام
   ببرید همون مکانی که تعویض کردید ممکنه هنگام تعویض قطعه ای بد جا خورده باشه و اتصالی کنه و باعث داغ کردن بشه
   موفق باشید

 • رض****

  رض**** 1398-05-14

  سلام
  من گوشی گلکسی الفا دارم،باتری گوشیم خراب شده بود چند وقت پیش عوضش کردم، از وقتی باتری نو انداختم روش و قتی به اینترنت وصل میشم داغ میکنه و سریع باتریش خالی میشه و باید خاموشش کنم تا خنک بشه، تعمیرگاه بردم فلشش کرده ولی درست نشده. ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل از چیه چیکار کنم؟

  • 1398-05-14

   درود
   میتونه مشکل از باتریتون باشه باید بررسی بشه
   تشریف بیارید آدرس بالای سایت

 • ام******* ******* ***********

  ام******* ******* *********** 1398-05-11

  سلام من یه گوشیه هووای y5prime 2018خریدم و بعد از 1 ساعت کار کردن بالای گوشی داغ میکنه و وقتی 5 دقیقه باهاش کار نمی کنم سرد میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • 1398-05-11

   درود وقت بخیر
   بستگی به استفاده شما از دستگاه داره. اگر زیاد ازش استفاده میکنید طبیعی هستش
   در غیر اینصورت ریست فکتوری کنید اگر بازهم مشکلش سرجاش بود تشریف بیارید دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران برای بررسی بیشتر
   پیروز و سربلند باشید

 • عل********** ۷

  عل********** ۷ 1398-05-07

  سلام خسته نباشید . من مدتی است که گوشی a7 2018 گرفتم و وقتی می زنم شارژ ، شارژر خیلی داغ می کنه با شارژرهای دیگه هم امتحانش کردم ولی اونا هم داغ کردن . ولی جالب اینجاست که گوشی های سامسونگ های دیگر و هم با شارژر اصلی خودم شارژ کردم برای اونا هم شارژر داغ می کنه الان نمی دونم مشکل واقعا مال ‌گوشی یا شارژر .... اما آخه من گوشیمو از نمایندگیشم خریدم.

 • مح******

  مح****** 1398-05-05

  سلام یه چند وقتیه که گوشی خریدم گوشی من گلکسی a۵۰ وقتی که میری باش اینستاگرام یاد اینترنت داغ نمیکنه ولی وقتی میری داخل دوربین داغ میکنه به نظر شما مشکل از چیه

  • 1398-05-05

   درود
   اتصالی در برد میتونه این مشکل رو ایجاد کنه باید بررسی بشه
   تشریف بیارید آدرس بالای سایت
   موفق باشید

 • نی******

  نی****** 1398-05-02

  درود.گوشی من هنروx5هست.وقتی ازش استفاده میکنم قسمت بالاش داغ میکنه وبعدش هنگ میکنه . وقتی میخوام از قسمت فایل ها ویدیو هایی رو که قبلا دیده بودم رو حذف کنم erorمیده .تو مراغه شعبه دارین بیارم گوشی رو نشون بدم؟

  • 1398-05-02

   سلام
   خیر متاسفانه ما انجام نمیدیم و شعبه فقط تهران داریم
   موفق باشید

 • سج******

  سج****** 1398-05-01

  سلام من گوشی‌نوت ۹ دارم موقعی که از یک برنامه عادی مثل واتس اپ یا تلگرام استفاده میکنم گوشیم داغ میشه و گرمای زیادی تولید میکنه اگه برنامه های زیادی باز کنم که خیلی بیشتر داغ میکنه در قسمت پشتش.طبیعیه؟؟؟

  • 1398-05-01

   درود آقا سجاد
   باید بررسی بشه ممکنه اتصالی در برد باشه به همین دلیل داغ کنه
   موفق باشید

 • Sa***

  Sa*** 1398-04-31

  سلام من گوشیم سونی اکسپریا m5 هست گوشیم میزنم تو شارژ چهار ساعت طول میکشه شارژ بشه و شارژم که میشه خیلی زود خالی میکنه و خیلی هم داغ میکنه میتوانید کمک کنید و راحل بگید؟

  • 1398-04-31

   سلام
   عوامل زیادی میتونه باعث بروز این مشکل بشه
   از طریق شماره های سایت با همکاران ما در تماس باشید بهتون مشاوره میدن
   موفق باشید

 • پا********

  پا******** 1398-04-29

  سلام
  من هر وقت داده تلفن همراهم رو روشن می کنم گوشیم به شدت داغ میشه گوشیم سامسونگ گلکسی آلفا هست
  ممنون میشم که بهم جواب بدید

 • حس****

  حس**** 1398-04-22

  سلام من از پشت پلو دوربین داغ میکنه و شارژ زود خالی میکنه

  • 1398-04-22

   سلام


   ابتدا گوشی رو فلش کنید اگه درست نشد باتری رو تعویض کنید در صورت حل نشدن مشکل، برد گوشی مشکل داره که باید به صورت تخصصی بررسی بشه


   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1398-04-22

  سلام گوشی s5 سامسونگ ال سی دی شو عوض کردیم اصلا بهش دست نمیزنیم باتریش خالی میشه هم اینکه خیلی داغ میشه

  • 1398-04-22

   سلام


   اگه بعد از تعویض تاچ و ال سی دی این مشکل پیش اومده ممکنه تاچ و  ال سی دی غیر اورجینال باشهو یا اتصالی در مسیر تاچ و ال سی دی وجود داره که موجب داغ شدن گوشی میشه


   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1398-04-13

  سلام من راستش دوروز پیش گوشی 2018a7خریدم ولی داغ میکنه

  • 1398-04-13

   باید بررسی بشه دستگاه

 • شک********

  شک******** 1398-04-13

  سلام و خدا قوت، گوشی من هانر 5x، خیلی ازش راضیم مدتیه ک تعداد برنامه هام بالا رفت و ساعت کارم باهاش زیاد شده داغ میکنه، دو ساله خریدم.1) بنظرتون بفروشمش بهتره یا تعمیرش کنم؟2) برنامه ها و میزان کارم کم کنم تا چند وقت ب همین شیوه کار کنه؟3) آیا داغ کردن گوشی بالاخره منجر ب سوختنش میشه؟

  • 1398-04-13

   بله داغ کردن گوشی میتونه منجر به سوختن بشه
   اگر گوشی شما 16 گیگابایت حافظه دارد( بصورت مثال ) باید حداقل 7 گیگابایت خالی باشد که دستگاه داغ نشه یا سرعتش کم نشه
   و در کل گوشی های اندروید قابلیت پیر شدن دارند باید حتما چند وقتی یکبار ریست فکتوری کنید. میتونید از این مقاله آموزشش رو بخونید
   آموزش ریست فکتوری گوشی اندرویدی

 • Am*******

  Am******* 1398-04-12

  سلام خسته نباشی من گوشی j5 2015دارم بیشتر موقعه ها گوشیم خیلی داغ میکنه و زود هم باطری خالی میکنه باتریشم عوض کردم ولی بازم داغ میکنه و زود شارژ تموم میشه لطفا راهنمایی کنید

  • 1398-04-12

   احتمالا اتصالی روی برد گوشی هستش

 • ام******

  ام****** 1398-04-06

  سلام وقت بخیر
  من یه هواوی دارم که به تازگی حداکثر تو 15 دقیقه باطری خالی میشه و در حدی داغ میشه که نمیشه دست زد بهش حتی یدفه بوی پلاستیک ازش درومد ولی باطری نه باد کرده و نه داغ میشه فقط برد گوشی شدیداااا داغ میشه دادم فلش کردن یک ماه اوکی بود اما الان از قبل باز بدتر شده علت چی میتونه باشه؟

  • 1398-04-06

   باید بیارید بررسی کنیم ممکنه اتصالی روی برد باشه

 • با**********

  با********** 1398-04-02

  سلام من گوشی سونیz1دارم داغ میکنه و حتی چنتا عکس میگیرم داغ میکنه و دوربین قطع میشه میگه صبرکن دوربین خنک شه فلشم زدم درست نشد سری داغ میکنه چیکار بایدبکنم؟

  • 1398-04-02

   سلام وقت بخیر
   باید گوشیرو بیارید بررسی کنیم ممکنه روی برد گوشیتون اتصلای ایجاد شده باشه

 • زه******

  زه****** 1398-03-29

  سلام خسته نباشین من گوشیم هوآوی پی اسمارت هست
  وقتی نتمو روشن میکنم یا گوشیو به شارژ میزنم خیلی داغ میشه هم صفحه ی گوشی و هم پشت گوشی
  مشکلش چیه؟

 • مر********

  مر******** 1398-03-28

  سلام وققتون بخیر باشه
  من چند روز پیش گوشی نوکیا مدل 7.1 رو خریدم اول اینکه هیچ برنامه رو نمیتونستم از گوگل پلی دانلود یا آپدیت کنم که الان فقط با vpn میتونم این کارو انجام بدم.مشکل بعدیم اینه که اصلا زیاد با گوشی کار نمیکنم فقط یه سری از برنامه ها رو روش نصب کردم ولی خیلی سریع داغ میشه. هم پشتش و هم صفحه اش. نگران شدم که آیا برم پیش فروشنده اش بگم مشکل یا اینکه مشکل خاصی نیس؟!

  • 1398-03-28

   درود وقت بخیر
   بله برید پیش کسیکه ازش خرید کردید مشکلش رو براتون حل میکنه

 • ای**********

  ای********** 1398-03-27

  سلام من گوشی m20 خریدم تا داده تلفن همراه یا وای فای رو روشن میکنم قسمت بالایی پشتش گرم میشه ممنون میشم کمکم کنین.

 • اح******

  اح****** 1398-03-24

  سلام من sony z5 E6633 دارم موقع استفاده از دوربین و فیلمبرداری یا بازیهای سنگین پشت گوشی قسمت بالا خیلی داغ میشه میخواستم بدونم این ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری ممنون میشم راهنمایی کنید ضمنا وقع استفاده از دوربین وقتی داغ میشه دوربینو خاموش میکنه وپیغام داغ شدن میده ریستش هم کردم درست نشد

  • 1398-03-24

   احتمالا سخت افزاری هستش باید بیارید دفتر تعمیرات موبایل ما گوشی رو بررسی کنیم

 • مح******

  مح****** 1398-03-22

  سلام من موبایل هواوی مدل honor 9 دارم وقتی با دوربین کار میکنم کمتر از یک دقیقه داغ میشه سمت بالا کنار دوربین. ولی وقتی بازی میکنم یا از اینترنت استفاده میکنم اصلا داغ نمیشه، مشکل از چیه؟

  • 1398-03-22

   باید دستگاه باز بشه بررسیش کنیم

 • بل******

  بل****** 1398-03-20

  سلام.من یک گوشی سامسونگ گرند پریم گرفتم حدود ۲ ماه اولش خوب بود ولی الان تا اینترنت یا وای فاروش می کنی و بعد تقریبا۱۰ دقیقه بالاش داغ میشه فلش زدم هل نشد البته از ۸ گیگ حافظه داخلی ۶ تاش پره ودرزم باتری داغ نمیشه .مشگلش چیه .ممنون.

  • 1398-03-20

   باید حداقل نصف حافظه دستگاه خالی باشه یعنی 4 گیگش خالی باشه

 • Mr**

  Mr** 1398-03-17

  سلام گوشی یکی از دوستانم بعد از اتصال یک فلش هنگ کرد و اصلا فلش را بالا نیاورد و بعد از چند دقیقه گوشی به شدت داغ شد به طوری که هیچ کدوم از برنامه های گوشی باز نشد و هشدار داد که خودش خنک میشه اما بعد گذشت چند ساعت هم خنک نشد .فقط وقتی باتری رو در میاورد خنک میشد و وقتی دوباره باتری رو میذاش به شدت داغ میشد بدون اینکه گوشی رو روشن کنه .ضمنن باتریش هم مشکلی نداره. ‌مشکلش چی میتونی باشه؟

  • 1398-03-17

   درود وقت بخیر
   اتصالی در برد هستش باید بررسی بشه دستگاه

 • زی******

  زی****** 1398-03-14

  سلام من گوشی سامسونگj3دارم چن وقتیه
  که خیلی زود صفحش داغ میشه قبلا اصلا اینطوری نبود مشکلش چیه؟؟؟

  • 1398-03-14

   فلش کنید درست میشه

 • al*

  al* 1398-03-10

  سلام من موبایل سامسونگ s3 دارم یک هفته هست همینجوری حتی بدون اینکه با موبایل کار کنم قسمت پایین موبایل درست زیر باطری گرم میشه و وقتی باهاش کار میکنم بیشتر گرم میشه و به سرعت باطری خالی میشه میشه بهم راهکاری بدین ؟

  • 1398-03-10

   باید گوشی رو ارسال کنید بررسی کنیم

 • Ma***

  Ma*** 1398-03-08

  سلام گوشی من A5هستش
  هفته پیش افتاد فلتش پاره شده ولی تعویض فلت کردم بعد از این ک اوردمش خیلی داغ میگرد قسمت بالاش کنار دوربین جلو متوجه شدم از ای سی واس فا بلوتوث هستش و اون رو تعویض کردم ک بعد متوجه شدم کل هوم شکسته شده بود ای سی بعد خیلی بهتر شد و داغ نمیکرد اینم بگم قبلش شارژ خالی میکرد
  بعد دیروز یهویی داغ شد و خاموش شد ک بوی سوختنی میومود از کنار جایی ک فلت السیدی باشه وا باز شارژ خالی میکنه میشه راهنمایی کنید

  • 1398-03-08

   ال سی دی های فلت تعویض خیلی زود خراب میشن نباید فلت تعویض میکردین باید کلا قطعه تعویض کنید
   تعمیر قطعات دیجیتال اصولی نیست

 • هس****** ******ین

  هس****** ******ین 1398-03-07

  سلام ی ماه ونیم ک گوشی سامسونگ گلکسی پراند خریدم تا اینترنت روشن میکنم شروع میکنه ب داغ کردن

  • 1398-03-07

   درود
   فلش کنید درست میشه

 • سب******** **************هی

  سب******** **************هی 1398-02-30

  سلام. ممنون از مقاله خوبتون. یک سوال داشتم من یک گوشی نوت ۴ سری c دارم به تازگی تاچ و ال سی دیش رو عوض کردم البته به دلایلی این کار ۶ ماه طول کشید و باتری در این زمان بلاستفاده بود. الان با کوچکترین کار به شدت داغ میکنه و مصرف باتری بشدت بالاست زود شارژ میشه و زودتر خالی . گوشی رو فلش هم کردیم اما تاثیری نداشت. با کوچکترین کار صحفه نمایش گوشی شروع میکنه از بالای صفحه داغ کردن . می تونم امیدوار باشم این بخاطر باتریه؟؟ آخه قسمت بالای باتری یک ترک داره و همچنین تقریبا سه سال هم عمر کرده. ممنون میشم جواب بدید.

  • 1398-02-30

   درود وقت بخیر
   بله باتری مشکل داره باتری نوت 4 رو از لینک میتونید بخرید 30 روز گارانتی تعویض و 7 روز گارانتی برگشت کالا داره

 • مه******

  مه****** 1398-02-24

  پاور بانکم داخل داشبورد ماشین براثر گرمای شدید سوخت

 • Za**

  Za** 1398-02-22

  با سلام چند روز پیش پیام دادم شما هم لطف کردین جواب دادین ولی یه سوال دیگه برام پیش اومده ؛چرا باید گوشی های اندروید رو فرمت کرد؟ من که هنوز استفاده چندانی ازش نکردم .گوشی من زمانی که داخل اینترنت فیلم (چند دقیقه ای) میبینم یا دانلود میکنم داغ میشه حتی یک دفعه دماش به ۳۹ درجه رسید ولی اگه کارای دیگه انجام بدم دماش عادیه آیا این طبیعیه گوشی قبلی s3 بود پنج سال استفاده کردم ولی این مشکل رو نداشت.

  • 1398-02-22

   درود
   سیستم عامل اندروید پیر میشه و برای همین باید بعد از مدتی فلش بشه با باکس

 • مح******

  مح****** 1398-02-21

  سلام گوشی من سامسونگ گالگسیJ3پرو هستش کنار دوربینش خیلی داغ میکنه و گوشیم کاملا هنگ میشه و یک صدای خیلی کم صدای مثل جرغه میاد لطف راهنمایی کنید چکارش کنم

  • 1398-02-21

   درود
   اتصالی داره باید بیارید بررسی کنیم

 • سا******

  سا****** 1398-02-17

  سلام من گوشی honor hc u10 دارم..اگ بیشترازیک دقیقه ازش استفاده کنم داغ میشه مخصوصا قسمت سیمکارتش...فلش هم زدم درست نشد...مشکل ازکجامیتونه باشه؟؟؟

  • 1398-02-17

   درود
   باید باز بشه ممکنه اتصالی روی برد باشه

 • Za**

  Za** 1398-02-16

  با سلام وخسته نباشید من یک هفته هست گوشی a7 2018 خریدم موقعی که تو اینترنت هستم پشت گوشی داغ میکنه سمت بالا دلیلش چیه ؟و چه کاری باید انجام بدم؟ من خیلی نرم افزار نریختم و حتی بازی هم نصب نکردم یعنی کلا گوشی خالیه

  • 1398-02-16

   درود
   دستگاه های اندروید رو باید هر 6 ماه یکبار فرمت کنید
   فرمت کنید اگر مشکل حل نشد بیارید باز کنیم بررسی کنیم دستگاه رو

 • Am**

  Am** 1398-02-14

  سلام من گوشیم a7 2018 هست من گوشیم افتاده از طرف تاچش گلکسش شکسته اما برا ال ای دی چیزی نشده میرم تو بازی پاپ جی گوشیم تاچش داغ میکنه میخوام بفهمم از ضربه که نیست لطفا بگید

  • 1398-02-14

   درود
   باید بررسی بشه ممکنه ضربه ای که خورده به داخل گوشی آسیب زده باشه

 • نو********

  نو******** 1398-02-12

  سلام ، من چند ساله گوشی گلسی گرند 2 دارم ، اخیرا بالای گوشی خیلی داغ میشه و زود شارژ خالی میشه اما با خاموش کردن وای فای رفع میشه. وقتی هم توی شارژه اگه وای فای روشن باشه خطای اوور هیت میده و شارژ شدن قطع میشه، ولی با قطع کردن وای فای اینم رفع میشه. اگه راهنمایی کنید که راه حل چیه ممنون میشم :-)

  • 1398-02-12

   درود
   مشکل نرم افزاری هست ببرید پیش نرم افزار کار موبایل بهش توضیح بدید ما توی مجموعه نرم افزار کار نداریم
   پیروز باشید

 • Na*****

  Na***** 1398-02-11

  سلام من گوشی هواوی دارم از وقتی رو گوشی ویدوگرام نصب کردم داغ می‌کنه قسمت دوربین و پشت گوشی حذف کردم تغییر نکرد مشکل چیه

  • 1398-02-11

   درود
   فرمت کنید درست میشه

 • Al*

  Al* 1398-02-10

  سلام من گوشی ساموسونگ جی هشت دارم جدیدا وقتی بازی اجرا می کنم بعد ده دقیقه گوشی داغ میکنه البته اونقدر هم نیست که بگیم اذیت میکنه ولی احساس میشه گوشی رو فرمت فکتوری کردم جواب نداد شما راه حلی دارین؟؟؟ چون اوایل که خریدم همین قدر هم داغ نمی کرد

  • 1398-02-10

   سلام
   بدید به نرم افزار کار فلش 4 فایل بزنه چند روز تستش کنید اگر بازهم داف میکرد بیارید بازش کنیم ممکنه در اثر ضربه یا خیس شدن اتصالی رو برد بوجود اومده باشه

 • Ma*****

  Ma***** 1398-02-09

  سلام ..من تازه دوهفته اس ی گوشی سامسونگ J6پلاس گرفتم موقع تی ک انلاین میشم سمت چپ گوشی خیلی داغ میش راهنماییم کنیدچیکارکنم.ممنون

  • 1398-02-09

   سلام
   فلش بزنید و فایل اندروید جدید بریزید رو دستگاه مشکلش حل میشه داغ کردن گوشی 70 درصد نرم افزاری هست و با فلش کردن و فایل زدن حل میشه

 • سع******

  سع****** 1398-02-09

  سلام.من گوشیa7 2018دارم یه ماه گرفتم .الان بعد از چند هفته پشت گوشیم داغ میکنه .پنج دقیقه میرم تو نت پشتش گرم میشه .این هم بگم یکس دو بار تنظیمات کارخانه زدم .مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید .و فلش کردن خراب نمیکنه گوشی رو؟

  • 1398-02-09

   سلام
   فلش 4 فایل بزنید گوشی مشکلی براش پیش نمیاد

 • حس******

  حس****** 1398-01-30

  سلام

  وقت تان بخیر و ممنون از مطالب خوب و ارزنده ای که نوشتید.
  من یک گوشی سونی z2تک سیم کارت دارم. از ان راضی بودم و هستم و کارم را اره می اندازد
  از هفته گذشته در حالت وای فای شدیدا باتری خالی می کند و در صورت کار در همان حال داغ تر از گذشته می شود.
  پرس و جو کردم گفتند باتری است و تعویض کن، انجام دادم ولی باز مشابه همان اتفاق افتاد در ظرف دو ساعت باتری فول شارژ تازه؛ از 100 درصد به 4 درصد با وای فای روشن رسید. و مجدد گذاشتم زیر شارژ، آیا فکر میکنید مشکل بد افزار یا نرم افزاری است و باید ریست فکتوری شود یا مشکل سخت افراری و از مادربورد می باشد؟
  اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم.

  • 1398-01-30

   سلام
   گوشی رو نشون نرم افزار کار بدید احتمالا مشکل نرم افزاری باشه اگر نتونستن با نرم افزار حلش کنن بیارید باتری رو بررسی کنیم و برد رو مشکلش رو بهتون اعلام میکنیم
   موفق باشید

 • نا******

  نا****** 1398-01-27

  سلام من گوشیم s10 هنگام بازی داغ میشه البته بازی های سنگین و داغ شدنش هم کم نیست میخواستم بدونم مشکل داره یا طبیعی

  • 1398-01-27

   سلام
   خیر اگر بازی سنگین باشه داغ شدن طبیعی هست
   کلا با گوشی نباید بازی کنید گوشی ها برای بازی طراحی نشدن ممکنه آی سی ها داغ بشه و با کوچکترین ضربه ای آی سی جابه جا بشه و ضرر جبران ناپذیری به دستگاهتون وارد کنه
   پیروز و سربلند باشید

 • اب************

  اب************ 1398-01-20

  سلام مهندس
  خسته نباشد.بنده یه گوشی سونیz5primiom دارم که 6ماهی میشه خریدمش . حتی کمتر از 10دقیفه کار کردن باهاش بیش از حد داغ میکنه چند بار هم ریستش کردم ولی بدونه هیچ برنامه نصب شدی هم داغ میکنه.به نظر شما مشکل از کجاست ؟ممنون

  • 1398-01-20

   سلام ابراهیم عزیز
   باید بیارید ببینیم کجای گوشی دقیقا داغ میکنه. اگر گوشی رو دسته دوم خریده باشید ممکنه بردش تعمیری باشه و یکی از آی سی های برد داغ کنه
   پیروز و سربلند باشید

 • عل****

  عل**** 1398-01-18

  سلام
  بنده گوشی a7 2018 دارم
  دمای عادیش حدود ۳۲ درجه هست
  اما گاهی بیشتر میشه و تا ۳۸-۳۹ درجه هم میرسه(نهایت ۳۹) و به دلیل شیشه ای بودن پشت دستگاه گرماش حس میشه
  آیا این گرمی طبیعی هست یا خیر ؟
  دلیل گرما غیر از برنامه های اضافی چی میتونه باشه؟

  • 1398-01-18

   سلام وقت بخیر
   اگر در حد سوختن دست باشه طبیعی نیست اما اگر فقط کمی گرم میشه مشکلی نداره قطعات درگیر هستن و داغ میشن فقط باید احتیاط کنید موقع ای که با گوشی خیلی کار کردین و گوشی گرم هستش گوشی رو روی مبل یا... پرت نکنید چون موقع ای که گوشی گرم هست کوچکترین ضربه باعث جدی ترین آسیب به دستگاه میشه و حتا ممکنه دستگاه روشن نشه
   موفق باشید

 • Z

  Z 1398-01-18

  سلام من mi 8 lite خریدم یکم ک باهاش داخل نت کار میکنم محدوده دوربین یکم داغ میشه چکارش کنم؟اگر جواب بدین ممنون میشم.

  • 1398-01-18

   سلام
   دستگاه رو یبار فرمت کنید مشکلش حل نشد بیارید بررسی کنیم. اگر داغ شدنش در حد سوختن دست هستش مشکل ساز میتونه باشه اما اگر کمی داغ میکنه طبیعی هستش

 • نس********

  نس******** 1398-01-14

  سلام ببخشید من یک گوشی j6 پلاس دارم و گوشیم رو دو روزه که خریدم و یک شب کنار شوفاژ خونمون بر روی زمین افتاده صبح از اون قسمتی که افتاده بود زمین اون قسمت داغ میکنه باید چه کار کنم و چه اتفاقی براش افتاده همین طور هنگ هم میکنه

  • 1398-01-14

   سلام
   باید بیارید دفتر بررسی کنیم گوشیتون رو

 • مح******

  مح****** 1398-01-04

  سلام ...من گوشی s7 اج دارم و چند روز پیش پشت سر هم داغ میکرد و ری استارت میشد تا اینکه دیگه روشن نشد ...هنوز به تعمیرگاه نبردم ...بنظرتون گوشی غیرقابل استفاده شده یا قابل تعمیره ؟..با تشکر

  • 1398-01-04

   سلام 


   احتمالا با تعویض باتری مشکل گوشیتون حل بشه باید دقیق تر بررسی بشه


   موفق باشید

 • ام****** ******مد

  ام****** ******مد 1397-12-24

  با سلام
  ویبره گوشی من چن وقتی بود کار نمیکرد به همین دلیل ویبرشو خودم عوض کردم ولی بعد از سر هم کردن گوشی و روشن کردن دیدم اصلا سیمکارو نشون نمیدهدبعد از چند بار وارد و خارج کردن سیمکارت ها گوشی اونارو نشون داد ولی مشکل اصلی که الان دارم اینه که وقتی اهنگ باز میکنم یا نت رو روشن میکنم و میرم تل گوشیم تو یک دقیقه داغ میکنه خاموش میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • 1397-12-24

   سلام
   ممکنه در اثر ضربه یا آب خوردگی آی سی دستگاه مشکل براش پیش اومده باشه و دلیل داغ شدن همینه
   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1397-12-21

  سلام
  مدت دوماه است گوشی سامسونگ +j6خریدم
  اصلااا داغ نمیکرد فقط بالا صحفه میزد بروز رسانی نسخه جدید
  این کارو کردم بحدی گوشیم داغ میشه ک وقتی ی ربع نتم روشنه نمیتونم دستم بگیرم
  مشکل از بروزرسانی ک کردم ؟

  • 1397-12-21

   سلام
   بله دستی نباید بروزرسانی کنید باید بدید به نرم افزار کار 
   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1397-12-17

  سلام من گوشی z2 سونی دارم.الان چند روزه با یه کار حتی ساده هم پشت گوشی و زیر دوربین داغ میکنه و اینکه تو این مواقع وقتی به شارژ میزنم به جای charging مینویسه charging slow(با کابل شارژ
  دلیلش واسه باتریه؟
  گوشی رو 5 ساله که دارم باتریشم عوض نکردم

  • 1397-12-17

   سلام


   گوشی رو یه فلش بکنید ممکنه به دلیل مشکلات نرم افزاری باشه اگه درست نشد باید از نظر سخت افزاری بررسی بشه


   موفق باشید

 • به******

  به****** 1397-12-15

  سلام من j6plusخریدم‌ یه کم داغ میکنه راهی داره واسه خنک شدن ؟ آیا گوشی مشکلی داره ؟بنظرتون گوشی رو بفروشم یا نگه دارم ؟

  • 1397-12-15

   سلام


   گوشی J6 plus یک گوشی ضعیفه اگه استفاده سنگین ازش بشه داغ کردنش طبیعیه سعی کنی کنید از گوشی استفاده سنگین مث بازی کردن، نکنید.


   موفق باشید

 • Ze****

  Ze**** 1397-12-01

  سلام من گوشیم گلکسیه سامسونگ باطریشو عوض کردم چون شارج خالی میکرد باطری دومی هم همینطوری شده بود رفتم اونم عوضش کردم حالا دوماه نگذشته میبینم اونم به زیر۲۰که میرسه باهاش کار نمیکنم اونم خالی میکنه نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید

  • 1397-12-01

   سلام


   دلایل زیادی میتونه داشته باشه، مشکلات نرم افزاری، مشکل آی سی شارژ، کابل و شارژر و حتی اتصالی توی برد گوشی باعث میشه باتری های جدیدی که می خرید هم خراب بشه.

 • سی**** ******ین

  سی**** ******ین 1397-11-27

  سلام وقت عالی بخیر
  گوشی من سامسونگ s3 دوسه روزه پشتش (زیر باتری) خیلی داغ میکنه باتری هم به سرعت خالی میشه به شارژ هم متصل میکنم قطع و وصل میشه.فلش هم زده شده ولی حل نشد
  لطفا راهنمائی بفرمائید

  • 1397-11-27

   سلام


   ممکنه تعویض باتری مشکل رو حل کنه در غیر این صورت مشکل از مسیر شارژه.


   برای اطمینان بیشتر با یه کابل و شارژر دیگه هم تست کنید.

 • Am**

  Am** 1397-11-25

  سلا ببخشید من مشکل داغ کردن گوشب هنگام بازی داشتم
  شما گفتید فلش چهار فایل بزن
  ولی فلش چهار فایل برای سامسونگه فقط
  گوشی من الجی k8 هست
  لطفا راهنمایی کنین

  • 1397-11-25

   سلام


   به نرم افزار کار مراجعه کنید با استفاده از باکس براتون فلش می کنن.

 • فا********

  فا******** 1397-11-24

  سلام من یک ماه گوشی جی ۶ پلاس خریدم اما خیلی داغ میکننه وقتی به اینترنت روشنه داغ میکننه یعنی به حدی که دیگه باهاش کار نمی کنم نمیدونم چیکار کنم تو تدا راهنمایم کنیم

  • 1397-11-24

   سلام 


   این مشکل متاسفانه توی گوشی Galaxy J6 plus رایجه و متاسفانه راه حلی نداره.


 • به******

  به****** 1397-11-13

  باسلام من یه گوشی سامسونگ j5دارم که روزانه 4بار باید خاموش وروشن کنم .هنگ میکند .خیلی داغ میکند از ترس باطریشو در میارم که آتیش نگیره اندروید رابه 5 تعمیرکار ارتقاع داده .واز آن روز همش گرفتارم .لطفا یه نماینده گی که باتعهد بتواند مشکل رابر طرف کند معرفی نمایید

  • 1397-11-13

   سلام
   گوشی رو ببرید پیش نرم افزار کار فلش بزنه مشکلش حل میشه اگر حل نشد مشکل از برد دستگاه هست باید بیارید بازش کنیم ببینیم چه قطعه ای داغ میکنه
   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1397-11-11

  سلام و عرض خسته نباشید،من گوشیم سامسونگ j5 2016 هست مدتیه داغ میکنه از سمت کم و زیاد کردن صدای گوشی هر موقع که گوشیو استفاده میکنم خیلی داغ میکنه این مشکل واس من زمانی اتفاق افتاد که اندروید گوشیمو از بخش تنظیمات گوشی آپدیت کردم به نسخه 7.1.1 نسخه اولیه گوشی 6.0.1 بود دقیقا مشکل از چی میتونه باشه و چجوری این مشکل حل میشه؟

  • 1397-11-11

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو ببرید پیش نرم افزار کار اول فلش بزنه بعد دوباره فایل آپدیت براتون بزنه
   موفق باشید

 • عل**** ********جی

  عل**** ********جی 1397-11-11

  سلام.گوشی LG g5..وقتی اینترنت رو روشن میکنم خیلییییییی داغ میکنه...چی کنم

  • 1397-11-11

   گوشی رو فلش کنید اگر مشکلش حل نشد بیارید بررسی بشتر روی برد انجام بدیم
   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1397-11-06

  سلام گوشی من الجی k8 2016 هست موقعه بازی کردن داغ میکنه چه بازی سبک باشه چه سنگین
  ولی باش 24 ساعت هم کار کنی جز بازی. هیچ داغ نمیکنه البته موقعه بازی هم ک داغ میکنه. هنگ نمیکنه نه اصلا. مشکل از چیست

  • 1397-11-06

   سلام وقت بخیر
   گوشی مشکل نرم افزاری داره ببرید پیش نرم افزار کار موبایل فلش 4 فایل بزنه درست میشه
   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1397-10-29

  سلام ببخشید‌ گوشی‌نوکیا۵دارم ولی بعضی روزها برای مدتی کوتاه یهو تایپش سنگین میشه مثلا برای خیلی کوتاه بعد میبنم سی پی بوش دماش بالاس تا خنکش میکنم درست میشه آیا جای نگرانی نداره بیشتر هم تو لمس دکمه های تلگرام ودتایپ اینطور میشه و سنگین میشه ولی لمس جای دیگه اکی هست ولی من با گوشی هم خیلی کار میکشم مثلا اینترنت زیاد وصله یا آهنگ و بازی باهاش نمی کنم میشه راهنمایی کنید

  • 1397-10-29

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو فلش کنید داغ کردن باعث میشه ای سی های روی برد تکون بخوره و برد گوشی خامویش بشه
   موفق باشید

 • HO*****

  HO***** 1397-10-20

  سلام من یه‌گوشی الجی دارم وقتی میرم تو بازی بازی تا دودیقه کار میکنه بعد داغ میشه بازی گیرمی کنه بعد میبرمش جای هوای سرد درست می شه مشکل چیع

  • 1397-10-20

   ای سی ها داغ میکنه
   کلا با گوشی بازی نکنید برای بازی طراحی نشده موبایل
   اگر بازی میکنید بازی های سبک و اینکه ماهی یبار حتمن دستگاه رو فلش کنید
   موفق باشید 

 • Sa***

  Sa*** 1397-10-15

  سلام خسته نباشید گوشی شیائومی دارم وقتی دو سیم کارت رو گوشی میذارم دمای گوشی خیلی بالا میره مشکل از کدام قسمت گوشی هستش؟ممنون اگر جواب بدین

  • 1397-10-15

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو ببرید پیش نرم افزار کار فلش بزنه مشکلش حل نشد بیارید سخت افزارش رو چک کنیم
   موفق باشید

 • پر******

  پر****** 1397-10-09

  سلام.من دانشجو هستم میخوام گوشی هواوی بخرم در رنج قیمت2 تا 2.5 میلیون.خیلی دارم تحقیق میکنم اما هیچ چیز به پای تجربه استفاده یا تعمیر گوشی نمیرسه.با تجربه ای که در زمینه تعمیر گوشی دارید لطفا بگید کدام نوع هواووی بهتره؟ویژگی های مورد نظرم :
  رم 4گیگ (چون غالبا زیر این مقدار هواوی زیاد هنگ میکنه)
  نداشتن نویز در عکسها
  باتری قابل تعویض(چون باتری داخلی میگن خوب نیست و دردسر داره.ممنون میشم در این مورد هم نظرتون رو بگید)
  ضمنا کیفیت کدام نوع صفحه نمایش در هواوی بهتره ؟

  • 1397-10-09

   سلام وقت بخیر
   هواوی سری NOVA گوشیهای خوبی هست
   موفق باشید

 • مس********

  مس******** 1397-10-07

  سلام.من گوشیj7سامسونگ دارم.گوشیم یکدفعه شارژ از بالا به صفر امد وخاموش شد.درستش کردم.ولی الان Gpuزیاد داغ میکنه.چیکار باید کرد؟

  • 1397-10-07

   سلام
   بیارید بررسی بشه مشکلش حل میشه
   موفق باشید

 • زه******

  زه****** 1397-10-07

  سلام و خسته نباشید
  گوشی من باتریش خراب شد تعویض کردم بعد درست شد اما بعد از مدتی دیگه بعضی وقت سیم کارت رو نمیخوونه یا اگه هم بخوونه با وجود سیم کارت خیلی داغ میکند بخصوص جای سیم کارتش گوشی من A5هستش

  • 1397-10-07

   سلام
   گوشی رو بیارید بررسی کنیم


   موفق باشید

 • A

  A 1397-10-02

  باسلام،من اچ تی سی دیزایر دارم بالای گوشیم خیلی داغ میشه ،من کلی ویدیو دیدم درصورتی که باطری گوشی پایینه وپایین گوشیم اصلا داغ نمیشه هرجامیرم میگن مشکل باطریه ،گوشیم زمانی که خیلی داغ میشه باطریش میاد پایین و خاموش میشه و این داغی از سمت بالاست، اما وقتی سرد باشه کم میشه از مقدارباطریش اما نه زیاد،دقیقا مشکل از کجاست ?

  • 1397-10-02

   سلام وقت بخیر
   باید بیارید بررسی کنیم گوشی رو


   موفق باشید

 • ya***

  ya*** 1397-09-20

  سلام خدمت شما من وقتی با نت فرجی یا3G وارد بازی کلش میشم گوشیم داغ میکنه اخطار میده بازی رو ببندین قبلا اینجوری نبوده گوشیم سامسونگ c5 راهنمایی کنید مرسی

  • 1397-09-20

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو بدید به نرم افزار کار موبایل فلش کنه اندروید جدید با دستگاه بریزه روی گوشی


   موفق باشید

 • عر********

  عر******** 1397-09-12

  سلام من گوشی xperia z دارم چند وقتی هستش خیلی داغ میشه .فلش هم کردم درست نشد .درب پشتش رو هم باز کردم و دیدم که باتری داغ نمیشه .وفکرکنم cpu داغ میشه بن نظرتون باید چیکار کنم .ممنون

  • 1397-09-12

   سلام وقت بخیر


   اگرCPU باشه ما انجام نمیدیم کلا روی برد گوشی های سونی کار نمیکنیم تخصصی روی برد اپل کار میکنیم


   موفق باشید

 • ار**********

  ار********** 1397-09-08

  سلام من دو گوشی j5pro وj7proدارم در هردو گوشی وقتی ک در حال شارژ بود بازی اجرا کردم بعد از چند دقیقه بازی حالت روان گوشی کم شد وبعد ازاون کلا ی حالت گیر کردن تو باز کردن برنامه ها داره مشگل از کجا میتونه باشه ممنون

  • 1397-09-08

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو بیارید بررسی کنیم


   موفق باشید

 • Ma****

  Ma**** 1397-09-07

  سلام من گوشی galaxy j7 دارم . داشتم باهاش کار میکردم که دیدم پشت گوشی داغ شد و پیام اومد که دستگاه بیش از حد داغ است. یه قسمت از سمت چپ بالای باتری خیلی داغ بود بعدشم گوشیو گذاشتم رو حالت هواپیما و نورشو صداشو کم کردم ولی بهتر نشد باتریشم دراوردم بعد که جا زدم دیدم بازم همونجوریه. بعد از چند دقیقه گوشی خاموش شد و الان چند ساعته که گوشی روشن نمیشه . وقتی هم که میزنمش به شارژ دوباره قسمت بالای سمت چپ باتری داغ میشه ولی روشن نمیشه

  • 1397-09-07

   سلام وقت بخیر
   بیارید بررسیش کنیم اتصالی روی برد هست


   موفق باشید

 • آر******

  آر****** 1397-09-04

  من گوشی اچ تی سی دیزایر 816 دارم حدودا چهارسال دستمه،پشتش داغ میشد از همون اوایل، چندین ماه به مشکل برخوردم وقتی شب میزنم شارژ صبح که پامیشم صد درصد پرشدا باتری بعد میرم سرکلاس و میام میبینم گوشیم خاموش شده!!! باتری صفر شده،یا گاهی وقتا از کیف ک درمیارم انقدر داغ شده که حد نداره و باتریش همینطور میاد روبه پایین ،تو شارژم که میزنم به جا اینکه درصد شارژشدن بره بالا میاد روبه پایین یا ثابت میمونه رو یه عدد،سر پونزده درصد هم خاموش میشه،میشه اگه میدونید علتش و بگید بهم? با شارژر داداشمم شارژ میکنم ولی باز سریع خالی میشه

  • 1397-09-04

   سلام وقت بخیر
   باتری مشکل داره باید تعویض بشه
   برای تعویض باتری میتونید به دفتر ما در تهران مراجعه کنید آدرس دقیق و لوکیشن پایین سایت هست
   موفق باشید

 • رس******

  رس****** 1397-09-02

  سلام من یک گوشی شیائومی می 4 دارم من وقتی کار بازی pubg موبایل را بازی کنم گوشیم داغ میشه مشکل چون بازی pubg کیفیت زیادی داره یا خیر

  • 1397-09-02

   باید گوشی رو فلش کنید
   موفق باشید

 • اش********

  اش******** 1397-09-01

  سلام من گوشی سونیc903دارم چرا گرم میکند باتریش رو هم عوض کردم وقتی بازی میکنم گرم میشه و قاتی میکنه خودش لطفا یه راه بگین

  • 1397-09-01

   گوشی رو فلش بزنید
   موفق باشید

 • ام**************

  ام************** 1397-08-26

  سلام خسته نباشین
  من گوشیم سامسونگ c5 هست
  گوشی موقع بازی,هر بازی سبکی هم ک اجرا میکنم,به شدت پشتش داغ میشه
  و حتی اکثرا وقتا اخطار میده که گوشیه شما بیش از حد داغ شده است و ۲۰ ثانیه بعد خود به خود بازیو میبنده گوشی
  گوشی هم خودش خیلی زود شارژش تموم میشه,جوری که هر روز ۴,۵ بار گوشیو میزنم تو شارژ
  بنظرتون میخام باتریو عوض کنم,میشه مشکل از باتری باشه?

  • 1397-08-26

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو فلش کنید مشکلتون حل میشه
   موفق باشید

 • Mo****** **in

  Mo****** **in 1397-08-18

  سلام
  من گوشی هوآوی y550 دارم گوشیم همش داغ میشه و باتری به سرعت خالی میشه توی بخش کنتترل باتری ،تنظیمات
  بیشترین کار رو پردازشmedia server انجام میده هر کاری کردم این مشکل حل نشد
  لطفا کمکم کنید

  • 1397-08-18

   گوشی رو فلش کنید مشکل نرم افزاریه
   موفق باشید

 • al* *******nd

  al* *******nd 1397-08-18

  سلام من ۶ ماهه که s8 خریدم الان یه هفتس وقتی پابجی بازی میکنم باهاش بشدت داغ میشه جوریه دستم میسوزه. میدونم بازی به گوشی فشار میاره ولی اخه رفیقام مدل گوشیشون خیلی پایین تر از منه همین بازیو میکنن هیچ مشکلی ندارن. گرافیک بازیم پایین اوردم بازم درست نشد

  • 1397-08-18

   احتمالا مشکل نرم افزاری هست ببرید پیش نرم افزار کار گوشی رو چک کنه
   موفق باشید

 • am**

  am** 1397-08-11

  گوشی سامسونگ نوت 5دارم داغ میشد بردم نشون دادم باتریش خراب بود عوض کرد گفت دیگه مشکل نداره هنوزم داغ میکنه مشکل چیه دمای گوشی به 36درجه میرسه

  • 1397-08-11

   گوشیتون رو بیارید به آدرس دفتر یا  ارسال کنید همکارا بررسیش میکنن
   موفق باشید

 • ها******

  ها****** 1397-08-01

  سلام. ال سی دی گوشی سامسونگ s 6 من شکست .الان که بردم تعمیر میگه ال سی دی که گذاشتم روش بعد زدم به شارژ و اومدم دیدم داغ کرده و بعد خاموش شده و الان روشن نمیشه.
  میشه علت رو بهم بگید؟

  • 1397-08-01

   سلام وقت بخیر
   باید بررسی بشه احتمال زیاد ای سی پاور داغ کرده و از جاش جابه جا شده
   موفق باشید

 • سع********

  سع******** 1397-07-12

  من مدتی هست که وقتی با گوشیم بیش از یک دقیقه کار میکنم داغ میشه

  • 1397-07-12

   گوشی رو فلش بزنید اگر مشکلش حل نشد بیارید چک کنیم

 • Ra**

  Ra** 1397-07-08

  سلام من گوشی htc desire 826 دارم موقع اتصال به اینترنت داغ میشه.یه بارم فلش زدن ولی وقتی متصل میشه به اینترنت داغ میشه و زود باتری تموم میشه .علت چیه؟میشه راهنمایی کنین؟

  • 1397-07-08

   سلام وقت بخیر
   میتونه مشکل از باتری باشه یا ای سی آنتن دهی گوشی باید بیارید بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • رش******

  رش****** 1397-06-22

  سلام من یک گوشی جی سون 2015دارم قسمت بالای گوشی مخصوصا پایین دوربین عقب وقتی ک یه کم از گوششی استفاده میکنم به شدت داغ میکنه گوشیو ریست کردم حافظ ش خالی هست ولی بازم داغ میکنه اباید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • 1397-06-22

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو بدید نرم افزار کار فلش 4 فایل بزنه اگر مشکلش رفع نشد تشریف بیارید شرکت سخت افزارش رو چک کنیم
   موفق باشید

 • کم******

  کم****** 1397-06-22

  سلام گوشی شیامی مدل نوت ۴ دارم که قبلاً گرم نمیشد الان یه ماهی هست که هم زود گرم می‌کنه هم زود شارژ باطری خالی می‌کنه تنظیمات اولیه کارخانه هم زدم حل نشد...لطفا راهنمایی کنید سپاسگزارم...

  • 1397-06-22

   سلام
   گوشی رو ببرید پیش نرم افزار کار فلش 4 فایل براتون بزنه اگر بازهم مشکل رفع نشد اقدام به تعویض باتری بکنید
   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1397-06-21

  سلام من یه تبلت Asus دارم سه ساله که دارم ازش استفاده میکنم.من نوجوانم و بخاطر همین بازی زیاد میکنم توی این چند سال اصلا داغ نمیکرد اما از چند هفته پیش وقتی بازی نسبتا با گرافیک بالا بازی میکردم خیلی داغ میشد بازی رو پاک کردم ولی زمانی که تبلتم رو روشن میکنم یا به شارژ میزنم قسمت بالایی اون گرم میشه. نرم افزار های کنترل دما هم بیشترین دمایی رو که نشون دادن ۴۲ درجه بوده آیا جای نگرانی هست?

  • 1397-06-21

   سلام وقت بخیر
   اگر داغ کردگی بیش از حد هست باید گوشی رو بیارید شرکت بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • تک******

  تک****** 1397-05-26

  سلام من گوشی جی سون دارم که وفتی زیاد باهاش کار میکنم وبویژه زمانی که به اینترنت متصل هست زیاد داغ میکنه چیکار باید بکنم ؟ چه مشکلی برای موبایلم پیش اومده لطفا راهنمایم کنید ؟؟

  • 1397-05-26

   سلام وقت بخیر
   احتمالا گوشی حافظه ش پر شده و سی پی یو گوشی داره داغ میکنه گوشی رو یه فلش بزنید پیش نرم افزار کار یکم حافظه گوشی سبک تر بشه کمتر داغ میکنه
   موفق باشید

 • مج******** ********

  مج******** ******** 1397-05-25

  با سلام من گوشی j5 دارم روشن که میکنم خطای داغ شدن گوشز رو میده و گوشی کار نمیکنه باید ریست کنم دوباره همون اتفاق میفته ممنون میشم راهنماییم کنین

  • 1397-05-25

   سلام وقت بخیر
   احتمالا یکی از ای سی ها اتصالی داره و گوشی باید باز بشه و چک بشه ببینیم اتصالی از کجا هست
   تشریف بیارید دفتر فروشگاه که ادرسش توی سایت هست همکاران ما در خدمتتون هستن
   موفق باشید

 • صا********

  صا******** 1397-05-07

  سلام خسته نباشید یک سوال داشتم
  ایا عیب یابی برد اسپیکر بلوتوثی رو هم انجام می دید؟؟

  • 1397-05-07

   سلام وقتتون بخیر
   بله انجام میشه اما برای راهنمایی بیشتر لطفا با دفتر فروشگاه تماس بگیرید و ایراد گوشی خودتون رو توضیح بدید برای قسمت فنی
   موفق و پیروز باشید

 • حس******

  حس****** 1397-05-06

  سلام من نزذیک 1/5ماه هست گوشی mate 10 lite خریدم. اوایل داغ نمیکرد. وقتی بازی نصب کردم یکم گرم میشد موقع بازی. بازی هارو پاک کردم.
  الان وقتی نت گوشی رو روشن میکنم پشت گوشی قسمت بالاش تقریبا داغ میشه
  به نظرتون چیکار باید بکنم

  • عل****

   عل**** 1397-05-31

   سلام من نزدیک 2ماه گوشی huawei mate10 lite
   خریدم و اوایل هم خوب بود
   و بعد از 2هفته وقتی اینترنت روشن میکنی گوشی داغ میکنه
   یکی دیگر هم چند روز پیش خرید اون هم گفت داغ میکنه
   لطفا میشه دقیق بگین چیکار کنم

  • 1397-05-06

   سلام وقتتون بخیر
   گوشی مشکل نرم افزاری داره و باید توسط نرم افزار کار فلش بشه (لطفا برای فلش کردن گوشی موبایلتون رو حتما به نرم افزار کار بسپارید)
   موفق و پیروز باشید

 • y.*

  y.* 1397-05-05

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم. گوشی من بعد تعویض باتری ، موقع شارژ داغ میشه و شارژ گوشی قطع میشه و تا خاموش و روشن نکنم دیگه شارژ نمیکنه.
  مشکل گوشی چی میتونه باشه؟
  سوکت گوشی رو هم تعمیرکار تعویض کرد، فلش هم کردم درست نشد.

  • 1397-05-05

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شماره تماس های دفتر تماس بگیرید همکاران ما اطلاعات دقیق تری از شما میگیرن و راهنماییتون میکنن
   موفق و پیروز باشید

 • ام******

  ام****** 1397-05-04

  من یک گوشی j7 2015 دارم از وقتی گوشیمو تاج و ال سی دی رو عوض کردم داغ میکنه میتونه مشکلش از ال سی دیش باشه یا یه چیز دیگس

  • 1397-05-04

   سلام وقتتون بخیر
   میتونه مشکل نرم افزاری داشته باشه اول گوشی رو به یک نرم افزار کار بسپارید تا مشکل نرم افزاری گوشی رو حل کنه و اگر گوشی باز هم داغ کرد باید باز بشه و عیب یابی بشه
   موفق و پیروز باشید

 • پر**********

  پر********** 1397-05-02

  بسیار گرما در گوشی را بطور ساده وقابل استفاده بیان فرمودید جناب مهندس من از شما سپاس گذارم اگر در مشهد نماینده وفرد مورد اعتماد دارید .ادرس بدید وچه بهتر که اگر درهرجا نماینده دارید ذکر کنید

  • 1397-05-02

   سلام وقتتون بخیر
   خیر در مشهد شعبه ای نداریم
   شما میتونید گوشی رو پس از هماهنگی با دفتر برای ما ارسال کنید و مشکل گوشی بررسی و گوشی تعمیر میشه توسط تعمیر کاران ما ( آدرس و شماره تلفن پایین سایت)
   موفق و پیروز باشید

 • را******** ************ ****فا

  را******** ************ ****فا 1397-05-01

  سلام من پنج روزه که یک گوشی نوکیا2خريده ام و زمانی که از گوشی استفاده میکنم مخصوصااا زمان شارژ بالای گوشی خیلی داغ میشه
  خواهش میکنم بگید چرا اینطور میشه

  • 1397-05-01

   سلام وقتتون بخیر
   گوشی شما نیاز به عیب یابی دارد چون دلایل زیادی باعث داغ شدن گوشی موبایل میشه
   لطفا اگر تهران تشریف دارید به دفتر ما مراجعه کنید (آدرس پایین سایت) همکاران ما به صورت رایگان گوشی شما را عیب یابی میکنند


   موفق و پیروز باشید

 • عل****

  عل**** 1397-04-22

  سلام من گوشیم الجیg3هست تا یکذره با ان کار میکنم گوشیم داغ میکنه کلا پشتش داغ میکنه بهم بگید چکار کنم

  • 1397-04-22

   سلام احتمالا از هارد باشه باید به یک تعمیرکار نشون بدین.

 • عم******

  عم****** 1397-04-13

  خیلی خوب بود.
  منم گوشیم داغ میشد، فلَش کردم باز داغ میکنه.
  از ترس نمیشه بُرد برای تعمیر. بیشتر میزنن خراب میکنن. یا باید کلی هم وایسم تا تعمیر بشه

 • مح******

  مح****** 1397-04-03

  عالی بود
  من تازگی ها یک گوشیه سامسونگ j5 گرفتم و چند وقتی هست که قسمت بالای گوشی داغ میشه علتشو نمیدونم

  لطفا بهم جواب بدید؟

  • عل****

   عل**** 1398-11-13

   اگه تو نیم ساعت داغ بشه مشکل داره

  • Ab******

   Ab****** 1398-08-20

   منم تازه a70خریدم کار میکنم یا بازی میکنم زیر دوربین سلفی داغ میشه

  • 1397-04-03

   سلام


   در وهله‌ی اول بهترین کار این است که گوشی خود را فلش کنید. چون یکی از دلایل داغ شدن گوشی مربوط به مشکلات نرم افزاری است. 


   اگر بعد از فلش کردن گوشی باز همان مشکل وجود داشت باید سخت افزار گوشی بررسی شده و آی سی که باعث داغ شدن گوشی می‌شود را تعویض کنید

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم