تاچ ال سی دی اصلی Apple iPhone Se

  • مشکي
  • سفيد
  • اصلي(Original)
  • یک هفته گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
195,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت
خرید توسط فرایند کارت به کارت

نماداعتمادالکترونیکی

تاچ ال سی دی Apple iPhone Se قطر 4 اینچ دارد و ال سی دی آن از نوع LED-backlit IPS LCD خازنی می باشد. رزولوشن صفحه نمایش گوشی iPhone Se معادل 640x 1136 پیکسل است که منجر به تراکم پیکسل 326ppi می گردد. با خرید تاچ ال سی دی اصل اپل آیفون se هیچ تغییری در کیفیت و ظاهر صفحه نمایش خود نمی بینید و همچون سابقش خواهد شد. نسبت قسمت لمسی این گوشی به کل آن 60.8% می باشد.

صحبت های زیادی در مورد صفحه نمایش رتینای 4 اینچی قدیمی وجود دارد ونظرات مختلف هستند. مخالفان دائما صفحه نمایش بسیار کوچک، حاشیه های بزرگ و رزولوشن پایین آن را مورد انتقاد قرار می دهند در حالی که گروه مقابل رنگ های عالی، خوانایی آن زیر نور خورشید و نیز روشنایی بالای آن را تحسین می کنند.

قیمت خرید تاچ ال سی دی apple iphone se

ما با نگاه ساده به آن می نگریم. صفحه نمایش این گوشی تراکم پیکسل 326ppi را دارد که دقیقا تعریف یک صفحه نمایش Retina می باشد.

رندر رنگ های سیاه گوشی موبایل iPhone se روشن تر از چیزی است که ما ترجیح می دهیم، اما از منظر دیگر روشنایی 600nit که ارائه می کند فوق العاده حائز ارزش می باشد. کنتراست 1:804 نتیجه ی خیلی درخشانی نیست و دلیل آن رنگ های سیاه نسبتا کمرنگ صفحه نمایش این گوشی می باشد.

به عنوان یک مقایسه، صفحه نمایش 4.7 اینچی گوشی موبایل iPhone 6s تراکم 326ppi دارد اما صفحه نمایش آن روشن تر است و کنتراست بالاتری نیز دارد.

در جدول زیر میزان روشنایی گوشی موبایل آیفون se با دیگر گوشی ها مقایسه شده است. 

میزان روشنایی تاچ ال  سی دی iPhone Se

از نظر رندر رنگ، گوشی موبایل iPhone se توانست با متوسط درجه ی انحراف 2.3 امتیاز خوبی کسب کرد که یعنی این یکی از صفحه نمایش های به خوبی کالیبره شده است. حداکثر درجه ی انحراف 5.2 در مورد رنگ های سفید است که کمی مایل به رنگ آبی هستند اما این چیزی نیست که شما بتوانید به سادگی و بدون نقطه مرجع خارجی متوجه آن شوید.

یکی از ویژگی های مهم صفحه نمایش های گوشی قابلیت خوانایی آن در زیر نور خورشید می باشد. صفحه نمایش گوشی موبایل iPhone se در زیر نور آفتاب عملکرد خوبی دارد که باعث می شود از این نظر در لیست بهترین گوشی های ما قرار بگیرد.

در جدول زیر میزان خوانایی تاچ ال سی دی iPhone Se با دیگر گوشی ها مقایسه شده است. 

میزان خوانایی تاچ ال سی دی آیفون Se زیر نور آفتاب

برخی از افراد هستند که خواستار گوشی های کوچکی هستند که عینا خصوصیات فلگ شیپ خود را داشته باشد. سونی تنها تولید کننده ای بوده است که قبلا برای عملی کردن این کار با تولید گوشی xperia z5 compact کوشیده است اما حتی این گوشی هم سایز 4.6 اینچ دارد و به هیچ وجه گوشی باریکی نیست. گوشی موبایل iPhone se بسیار کوچکتر است و در دست گرفتن آن نیز راحت تر است. کسانی که از گوشی های iPhone 5  یا iPhone 5s استفاده کرده اند با سهولت می توانند از iPhone se استفاده کنند.

ویژگی های تاچ و ال سی دی

صفحه نمایش رنگی : yes
صفحه نمایش لمسی : yes
نوع صفحه نمایش : خازنی از نوع LED-backlit LCD
اندازه صفحه نمایش : 4 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 640x1136 پیکسل
تراکم پیکسلی صفحه نمایش : 326 پیکسل بر اینچ
تعداد رنگ صفحه نمایش : 16 میلیون رنگ
قابلیت های صفحه نمایش : صفحه نمایش مالتی تاچ با قابلیت دریافت چندین لمس همزمان
هیچ نظری ارسال نشده